Erdoğan: Bunlar cibilliyeti bozuk insanlar

üzerinden yürütülen yalan haberlerle ilgili konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Bunlar cibilliyeti bozuk insanlar. '' dedi.

Giriş Tarihi: 8.10.2015 09:38 Güncelleme Tarihi: 8.10.2015 10:06
Erdoğan: Bunlar cibilliyeti bozuk insanlar

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AB medyasının, ifade özgürlüğü konusunda yaptığı bazı haksız eleştirilerin Brüksel'deki görüşmelerde kısmen gündeme geldiğini söyledi.

''Türkiye'de Tayyip Erdoğan'a yapılan hakaretlerin hiçbiri, dünyada bir başka ülke medyasında bir başka lider için yoktur'' diyen Erdoğan, sözlerini şöyle sürdürdü:

'DAN İDDİALARA CEVAP

BU TÜR ALÇAKLIKLAR...

''Erdoğan karşıtı medya gruplarında, hakaretin bin bir türlüsü var. Avrupalı muhataplarıma bütün gazeteleri tv yayınlarını masaya yatırıp inceleyin dedim. Hakaretlere sabırla karşı koyduk. Ailemize saldırıyorlar. Oğlum Bilal Erdoğan hakkında yaptıkları tezvirata bakın. Kendisi doktora için İtalya'da. Yok efendim neymiş, 1 milyar doları İtalya'ya kaçırmış! Ya böyle bir yalan olabilir mi? Sosyal medya üzerinden de iftira ve tezvirat peşindeler. Bunlar cibilliyeti bozuk insanlar. Bu tür alçaklıklar dünyanın hiçbir yerinde hoş görülmez. Ama bizde bazı medya organları bu tür şeylere tevessül ettiği gibi, muhalefet partileri de iftiraları kullanarak siyaset yapabiliyor. Bu iftiralara ve tezviratlara karşı, avukatlarımız tabii ki gerekli davaları açıyor.''

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan: Bunlar cibilliyeti bozuk insanlar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz