Bombalı saldırıyı dün geceden yazan hesap kapatıldı

Dün gece twitter'dan Ankara'daki yürüyüşte bombalı eylem olacağı yazan Pir Ozan Aptal (@AnotolyTodorov) isimli yanlısı paylaşımlar yapılan hesap, bombalı saldırıdan sonra kapatıldı. Gizemli hesap saldırıdan sonra, "Ben de birşey yok, kan veriyorum" şeklinde paylaşım yapmıştı.

Giriş Tarihi: 10.10.2015 15:12
Bombalı saldırıyı dün geceden yazan hesap kapatıldı

Ankara'da çok sayıda kişinin hayatını kaybettiği korkunç saldırıya ilişkin dün geceden twitter'da yazılan çarpıcı bilgiler oraya çıktı. Twitter'da Pir Ozan Aptal (@AnotolyTodorov) isimli yanlısı paylaşımlar yapılan hesaptan, "En korkunç ihtimal de, Suruç v2 olabilir. Olası bi bombalı eylem en büyük katliamlardan birine yol açabilir, bu gayet ihtimal dahilinde. Mitingin yasal olması katliamın siyasi çıkara dönüşmesine vesile olur, bu durum bile böyle bi saldırının ihtimalini arttırıyor" şeklinde öngörüler paylaşıldı.

Hesaptan ayrıca, "Yarın orada ölürsem, asla ve asla ülkesini sevmedi demesinler. Ben bu ülkeyi, Edirneden Ardahan'a kadar çok sevdim" şeklinde veda mesajı yayınlandı.

İşte o twitten bazıları;

PATLAMA SONRASI HESABINI KAPATTI
Ankara Sıhhiye Meydanı'nda bugün "Savaşa İnat, Barış Hemen Şimdi, Barış Emek Demokrasi" konulu yürüyüş öncesinde düzenlenen bombalı saldırıyla dün gece PKK yanlısı Pir Ozan Aptal (@AnotolyTodorov) isimli hesaptan paylaşımlar yapıldı. 30 kişinin hayatını kaybettiği ve 126 kişinin de yaralandığı olayın ardından o şahıs hesabını kapattı.

Hesaptan dün, "En korkunç ihtimal de, Suruç v2 olabilir. Olası bi bombalı eylem en büyük katliamlardan birine yol açabilir, bu gayet ihtimal dahilinde. Mitingin yasal olması katliamın siyasi çıkara dönüşmesine vesile olur, bu durum bile böyle bi saldırının ihtimalini arttırıyor. Yarın orada ölürsem, asla ve asla ülkesini sevmedi demesinler. Ben bu ülkeyi, Edirneden Ardahan'a kadar çok sevdim" şeklinde paylaşımlar yapılmıştı.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Bombalı saldırıyı dün geceden yazan hesap kapatıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz