Eğlence iptal!

Ankara'da yaşanan terör saldırısından sonra eğlence durdu. Terörü kınayan Ajda Pekkan, Sibel Can, Ebru Gündeş ve daha birçok ünlü sanatçı konserlerini iptal etti

Giriş Tarihi: 11.10.2015 12:11
Eğlence iptal!

Dün Ankara'da yaşanan terör saldırısı bütün Türkiye'yi yasa boğarken, eğlence dünyasında da birçok etkinlik iptal oldu. Ünlü isimler, sosyal medya hesaplarından birbiri ardına teröre lanet mesajları yayınladı. Teröre duyarsız kalmayan Ajda Pekkan, Sibel Can, Ebru Gündeş ve Sıla gibi ünlü isimler konserlerini düşünmeden iptal etti. Birçok gala ve tanıtımda ileri bir tarihe ertelendi.

ÜNLÜLER TEK YÜREK OLDU
Kıbrıs Merit Cyrstal Cove Hotel'de dün konseri olan Süperstar Ajda Pekkan konserini iptal etti. Kıbrıs'ta sahne alacak olan Ebru Gündeş ve İzmir'de sahnesi olan Sibel Can da konserini iptal etti. Sevilen şarkıcı Sıla da Bursa'da vereceği konserini ileri bir tarihe ertelemeyi uygun buldu. Ayrıca Kültür ve Turizm Bakanlığı, tüm sahnelerde bu haftasonu oynanacak oyunlar, türeler ve yapılacak etkinliklerin iptal edilip, ileri bir tarihe ertelendiğini açıkladı.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Eğlence iptal!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz