Canlı bomba olduğu öne sürülen gencin babası konuştu

Canlı bomba olduğu öne sürülen kişinin babası "Benim oğlum böyle bir şey yapamaz" dedi.

Giriş Tarihi: 14.10.2015 14:42 Güncelleme Tarihi: 14.10.2015 16:21
Canlı bomba olduğu öne sürülen gencin babası konuştu

Ankara katliamındaki ikinci bombacı olduğu öne sürülen Ömer Deniz Dündar'ın babası konuştu: Ben oğlumu Emniyet'e şikayet ettim. Emniyet'e, 'bunu alın cezaevine atın' dedim.

Ankara katliamını Yunus Emre Alagöz'le birlikte yaptığı öne sürülen Ömer Deniz Dündar'ın 2013 yılında Suriye'ye gittiği, 2014 yılında Türkiye'ye geldiği, Türkiye'de 8 ay kaldıktan sonra tekrar Suriye'ye gittiği ortaya çıktı. Radikal'e konuşan baba M.D., "Benim oğlum böyle bir şey yapamaz" dedi.

"BENİM OĞLUM BÖYLE BİR ŞEY YAPAMAZ"
Ömer Deniz Dündar'ın babası M.D.'nin açıklamaları şöyle: "Benim oğlum böyle bir şey yapamaz. Oğlumu Suriye'den geri getirmek için defalarca emniyete gittim. Oğlum 2014 yılında Adıyaman'a geldi. 8 ay yanımda kaldı. Ben oğlumu Emniyet'e şikayet ettim. Emniyet'e, 'Bunu alın cezaevine atın' dedim.

"ŞİMDİ BEN NE YAPACAĞIM?"

İfadesi alındıktan sonra oğlum serbest bırakıldı. 8 ay sonra Suriye'ye gitti. Ömer Deniz evliydi. Ömer Deniz'in bir çocuğu vardı. Sekiz aydır hiç konuşmuyorduk. Şimdi ben ne yapacağım? Oğlumun böyle bir saldırı yaptığına dair emniyetten bana bir bilgi verilmedi."

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Canlı bomba olduğu öne sürülen gencin babası konuştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz