Ankara'daki patlama ile ilgili flaş gelişme

Başbakan Ahmet Davutoğlu, Ankara'daki patlama sonrası 10 kişinin daha gözaltına alındığını açıkladı.

Giriş Tarihi: 15.10.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 15.10.2015 14:08
Ankara'daki patlama ile ilgili flaş gelişme

Ankara'da tren garı önünde Cumartesi günü meydana gelen bombalı saldırıda yeni gelişmeler oluyor.

Başbakan Ahmet Davutoğlu bir haber kanalında katıldığı programda 99 kişinin öldüğü terör saldırısı sonrası araştırmaların çok yönlü sürdüğünü ve son olarak 10 kişinin daha gözaltına alındığını söyledi.

NYT'NİN NE KEDERDE NE ZAFERDE BİRLEŞEMEYEN ÜLKE YORUMU

Bu yabancı bir gözlemcinin ifadesi ama maalesef doğru bir gözlem. O kadar üzülüyorum ki. Biz Dağlıca saldırısı olduğunda Hollanda'yı 3-0 yendiğimizde stattaydım haberi alınca terk ettim.

Ertesi gün Dağlıca'ya ağlayacaklarına bizi eleştirdiler. Hollanda zaferine sevineceklerine bizi eleştirdiler. Şimdi de öyle bir tablo ortaya çıkıyor ki maalesef kederde ve sevinçte bir araya gelemeyen bir tablo.

"DEMİRTAŞ 'HATA ETTİM' DERSE..."


Şu anda yine çağrıda bulunuyorum. Madem Demirtaş şeyden geri çekiyor o suçlamasını çıksın bunu daha açık ifadelerle söylesin.

Ben hiç kimseyle görüşme kapısını kapatmadım ki hiçbir zaman…

'Hata ettim derse' düşünürüm tabi neden olmasın. Ülkenin Başbakanına 'katilsin' diyen biriyle görüşme zemini olabilir mi?

Tekrar çağrıda bulunuyorum bütün siyasi liderlere.. Tamam dördümüz bir araya gelelim. Ancak Demirtaş'ın kendi tutumunu açıklığa kavuşturması gerekiyor. Bir katille oturamaz eğer böyle bir iddia şeyse…

DAEŞ SÜREKLİ BİZE SALDIRIYOR

DAEŞ'in yayınlarına bakın, en fazla saldırdıkları kişiler Sayın Cumhurbaşkanımız ve benim. Esed onlar için tehdit değil.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Ankara'daki patlama ile ilgili flaş gelişme
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz