Aşk çanları çalıyor

Üniversite yıllarından arkadaş olan Sıla ve , önceki gece Emirgan'daki Gizli Kalsın'da eğlendi. İkiliyi sarmaş dolaş görenler, "Bu aşk çok konuşulur" yorumu yaptı...

Giriş Tarihi: 18.10.2015 11:15
Aşk çanları çalıyor

Müzik dünyasının iki starı arasındaki dostluk aşka mı dönüşüyor? Biri genç kızların sevgilisi diğeri ise hem şarkılarıyla hem güzelliğiyle erkeklerin gözbebeği Sıla... Üniversite yıllarından beri arkadaş olan iki ünlü ismin, son dönemdeki yakınlaşması kafa karıştırmaya başladı.

KAÇAMAK GİZLİ KALMADI
Eliz Sakuçoğlu ile 8 yıllık ilişkisini bitirdikten sonra kalbini aşka kapatan Murat Boz ile Sıla, önceki gece çıktıkları eğlence turunda adeta yeni bir aşkın sinyalini verdi. İkilinin eğlence adresi Emirgan'daki sosyetik mekan "Gizli Kalsın" oldu. Basının giremediği mekana baş başa gelen Boz ve Sıla, geç saatlere kadar eğlendi.

SARMAŞ DOLAŞ EĞLENCE
İçeride oldukça samimi olan ve sarmaş dolaş dans eden ikili, mekandan da birlikte ayrıldı. Sıla ve Murat Boz'u bu şekilde gören diğer müşteriler de "Ateş bacayı çoktan sarmış" yorumu yaptı. İki ünlü ismin haklarında çıkan bu aşk iddiasına nasıl bir cevap vereceği de şimdiden merak konusu oldu.

KAHRAMAN DURAK / ÖZEL

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Aşk çanları çalıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz