Hem çok izlendi, hem sosyal medyayı salladı

Oktay Kaynarca ve Deniz Çakır'ın başrolünde oynadığı 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'; hem en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu, hem de sanal âlemi salladı

Giriş Tarihi: 22.10.2015 09:30 Güncelleme Tarihi: 22.10.2015 10:50
Hem çok izlendi, hem sosyal medyayı salladı

atv'nin salı akşamlarına damga vuran dizisi 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümü; Tüm Kişiler'de 7.96 izlenme oranı ve 21.24 izlenme payı, AB Sosyal Statü'de yüzde 8.74 izlenme oranı ve 22.37 izlenme payına ulaşarak en çok izlenen 100 program arasında birinci oldu. Dizinin bölüm etiketi edho, kısa sürede Twitter Türkiye Trending Topics listesinde üçüncü sıraya kadar yükseldi ve bölüm sonuna kadar da aynı sırada kalmayı başardı.

'İLYAS' İÇİN ÇIKAN KARAR AĞIR OLDU
Dizinin önceki akşamki bölümünde; 'Şahin Ağa'nın beklenmeyen infaz kararı masadaki herkesi şaşırttı. Kurulan mahkeme sonucunda 'İlyas' için çıkan karar, onu ölümden beter etti. 'İlyas' artık silahsız yaşamalıdır. 'Nazlı'nın verdiği güzel haber günlerdir ona soğuk davranan 'Çakır'la aralarındaki buzların erimesini sağlarken, 'Meryem'i iyice alevlendirdi. 'Meryem' için artık 'Hızır'ın da bir bedel ödeme vakti geldi. Bu arada 'Ünal Kaplan' cephesinde de işler bir hayli hareketlendi. Ağabeyleri öldükten sonra masaya oturan veliahtların içi intikam ateşiyle yanıp tutuşmaya başladı. Çakırbeyli Ailesi'nin fertleri de bu ateşi harlamaktan geri kalmadı ve işler iyice karıştı.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Hem çok izlendi, hem sosyal medyayı salladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz