Başbakan Davutoğlu'nun İzmir konuşması

Başbakan Ahmet Davutoğlu, İzmir'de partisinin düzenlediği mitingde konuştu.

Giriş Tarihi: 24.10.2015 13:14
Başbakan Davutoğlu'nun İzmir konuşması

7 Haziran genel seçimleri öncesi çalışmalarına hızla devam eden Başbakan Ahmet Davutoğlu, partisinin İzmir'de düzenlediği mitingde konuştu.

Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun CHP'nin kalesi olarak bilinen İzmir'de miting konuşmasını binlerce İzmirli vatandaş dinledi.

Başbakan Davutoğlu'nun konuşmasından satır başları;

Bizi IMF'ye muhtaç edenler, milliyetçilik yapabilir mi? IMF'ye borcu kim ödedi. Herhangi bir uluslararası bir kuruma borcumuz var mı? Şimdi kendi tankımızı kendi piyade tüfeğimizi yapıyoruz.

BAŞBAKANLIK OFİSİ
Başbakanlık Ofisi ile inşallah Türk siyasetine İzmir'den yön vermeye hazır mısınız? İzmir artık sıradan bir Ege şehri değil, Ankara ve İstanbul'dan sonra Başbakanlığa ev sahipliği yapacak üçüncü şehir.

OFİS GECE GÜNDÜZ İZMİRLİLERİN EMRİNDE
Burada bütün İzmirlilere söz veriyorum. Bu ofis gece gündüz İzmirlilerin emrinde olacak. Başbakanlığın bütün birimleri burada temsil edilerek bir hizmet büroksisi bir hizmet alanı oluşacak.

BİZ OSMANLI'NIN ÇOCUKLARIYIZ
Biz projelerimizle Türkiye'nin itibarını yükseltiyoruz. Konak Meydanı'ndan sesleniyorum Biz Osmanlı'nın çocuklarıyız. Aslını unutanlar Türkiye'yi geleceğe taşıyamazlar.

CUMHURİYETÇİ OLMAK İÇİN MİLLETLE BULUŞMAK GEREKİYOR
Cumhuriyetçi olmak için önce Cumhurla buluşacaksın. Cumhuriyetçi olduğunu iddia eden Kılıçdaroğlu'na soruyorum madem Cumhuriyetcisin 33 ilde milletvekili yoktu.Cumhuriyetçi olmak için milletle buluşmak gerekiyor.

Türk kadınları başı açık başörtülü diye ayrılırken MHP neredeydi? Türk kadınların hepsinin onuru bizim onurumuzdur. Türk kadınının onurunu hiç bir zaman çiğnetmeyeceğiz.

Ensonhaber.com

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Başbakan Davutoğlu'nun İzmir konuşması
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz