İçeriden çıktı ağzını bozdu!

Cumhurbaşkanına twitter üzerinden alenen birkaç kez hakaret ettiği gerekçesiyle tutuklandıktan sonra yurtdışına çıkış yasağı getirilerek serbest bırakılan FETÖ'ye bağlı Today’s Zaman Genel Yayın Yönetmeni Bülent Keneş küfür ve hakaretlerini sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 27.10.2015 14:17 Güncelleme Tarihi: 27.10.2015 15:06
İçeriden çıktı ağzını bozdu!

SAVCININ KARŞISINDA KUZU GİBİ OLMUŞTU
2012 yılında Gülen Örgütü tarafından üslubu sert bulunan ve Fetullah Gülen'e şikayet edilen Keneş, istifasını sunmak üzere gittiği Pensilvanya'da Gülen tarafından ikna edilmiş ve aynı üslupta yazmaya devam etmesi istenmişti. Örgüt lideri Gülen'den aldığı cesaret ve talimatla hakaret ve küfür dozunu artıran Keneş, sorgusunda suça konu 15 ayrı tweeti yüzüne okuyup savunmasını isteyen savcıya defalarca, cumhurbaşkanını kasdetmediği iddiasında bulunarak yan çizmişti.

DURMAK YOK, KÜFRE DEVAM
Cezaevinden çıktıktan sonra bir süre suskunluğa gömülen küfürbaz yayın yönetmeni, Koza Holding'e kayyum atanmasının ardından tekrar küfür ve hakaretlere başladı. Eski komedyen Jimmy Morales Guatemala'da başkan seçilmesinin ardından "Bu da bir şey mi? Ne ülkelere ne şaklabanlar başkan, başbakan oluyor!" diyerek açıkça başbakana ve cumhurbaşkanına şaklaban diyen Keneş, "Sonunuzu hazırlıyorsunuz. Beter olun!" diyerek de yakışıksız üslubunu devam ettirdi.

HUKUK KARARINA EŞKİYALIK DEDİ
Küfür ve hakarette sınır tanımayan Keneş, Koza Holding ile ilgili hukuki karara da kendi üslubuyla yorum getirerek bunu eşkiyalık olarak nitelendirdi. "Hırsızlık, eşkiyalık çağ atladı. Hayaldi gerçek oldu! İpek-Koza Holding'i gasp girişim! Eşkiyalık sınır tanımıyor, had bilmiyor!" diye yazan küfürbaz Keneş, daha sonra hızını alamayarak "En adi, en aşağılık, en ilkel eşkiyalık!" diye yazdı.
KENDİ AKADEMİSYENİNİ BİLE TERSLEDİ
Seviyesiz üslubu nedeniyle oldukça tepki gören Bülent Keneş en sonunda kendi yandaşlarını bile kızdırdı. FETÖ'ye bağlı Fatih Üniversitesi'nde Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi'nde görevli olan Dr. Engin Şahin, Keneş'e "Bu dili bu üslubu doğru bulmuyorum" diye tepki gösterince küfürbaz yayın yönetmeni "Pardon! Bir dahaki sefere doğru bulduğumuz üslubu bildirin ona göre hareket edeyim! Belli ki üzerinize vazife!" diye küstahça bir yanıt verdi.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
İçeriden çıktı ağzını bozdu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz