Erdoğan: FETÖ bir ihanet şebekesi

Koza-İpek Holding'e ait Millet gazetesine mahkeme kararıyla atanan kayyumun ardından ikinci baskı okuyucu ile buluştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Melih Altınok'un sunduğu A Haber - ATV ortak yayınının bir kısmını alınarak "Din ile alakası yok, ihanet şebekesi" sözleri manşetten verildi.

Giriş Tarihi: 31.10.2015 16:53
Erdoğan: FETÖ bir ihanet şebekesi

İşte Erdoğan'ın A Haber - ATV ortak yayınındaki konuşmasının ilgili bölümü;

(Paralel Yapı) Artık bunlarda, işte dini kisve, vesaire hiçbiri kalmadı. Örgüt bu. Ulusal güvenliğimizi tehdit eden, legal görünüm altında illegal bir örgütlenmedir. Amerika'da biliyorsunuz bir hukuk bürosu Robert Amsterdam, çok ciddi verilere ulaşarak, dediler ki 'Bu uluslararası adeta bir küresel ihanet şebekesi, küresel ihanet örgütü.' Ve şimdi oradan yaklaşarak o büro, şimdi dava açıyor.

Dağ ile şu anda bunların (Paralel Yapı) görüşmeleri var. Bu da yazılı medyada yer aldı. Bu görüşmeleri yapanlar 'Burada ne gibi adımları müşterek atabiliriz, medya olarak bize ne gibi görevler düşer', aralarında görev dağılımı yapıyorlar.
(Koza-İpek Grubu) Kayyum kararıyla ilgili ortaya konulan eylemleri görüyorsunuz. Peki daha önce bu yargı, Silahlı Kuvvetlerimizden tutunuz da çok farklı mahfiller, çok farklı gazete ve yazarları, çizerleri içeri attığı zaman bunların hiç sesi çıkıyor muydu? Şimdi iş kendilerine döndü. Tamam burası hukuk devleti, niye kaçıp giyorsunuz? Kalın.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan: FETÖ bir ihanet şebekesi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz