Gezi için pişmanım kandırıldık

AK Parti'nin seçim şarkısı Geliyor Halk Geliyor AK'ı söyleyen rap'çi : Gezi olayları sırasında imza attığım şarkı için pişmanım. Gençler üzerinde algı operasyonu yapıldı

Giriş Tarihi: 31.10.2015 13:07
Gezi için pişmanım kandırıldık

'GERÇEĞİ GÖRDÜM'

"Gezi olayları sırasında benim jenerasyonum içinde sosyal medyayı aktif kullanan gençler üzerinde algı operasyonu yapıldı. Tabii bunu idrak edebilmek ve olayın perde arkasını öğrenmek biraz zaman aldı."

'BİR HATA VARDI'

"O süreç içerisinde vatanını seven bir Türk genci olarak ben de bir şarkı yaptım. Ama pişmanım. O işin o dönem arkasındaydım fakat bir yerde bir hata olduğunu anladım. Evet, o sıralar kandırıldım."

İSTİKRAR VAR

"Araştırıyorsun, ediyorsun, bir hata yapıldığı ortaya çıkıyor. Çünkü işin aslına bakıldığında ortada bir istikrar, geçmişe bakınca bir duruş ve ilk defa 2023 hedefi gösterilerek geleceğe bir yatırım var."

"Tek bir isteğim var: Geleceğe bırakacağımız bir şeyler olmalı. Bu manzarayı ve bütünlüğü bozmamalıyız. AK Parti için yazdığım şarkıyı bu duygularla kaleme aldım ve bir gecede tamamladım."

'KURUŞ ALMADIM'

"Seçim şarkısı için AK Parti Ankara Milletvekili Ertan Aydın'dan teklif geldi. 10 günde eseri tamamladık. Ne ben, ne stüdyo çalışanları, ne de müzisyenler bu şarkı için tek kuruş almadık. Bu bizden bir hediyedir."

'KARALIYORLAR'

"Şarkıyı hediye ettik çünkü bu vicdani bir durumdu. Çünkü AK Parti'ye karşı müthiş bir karalama kampanyası olduğunu gördüm. Üçüncü havaalanı, üçüncü köprü hep karalandı."

GELİYOR HALK GELİYOR AK

'Çalışan bir lider ülkeye hak / Bunun için durma sen ayağa kalk / Seçimini yaptı ve geliyor halk / Bu yol için davamız, oyumuz AK! / Geliyor Halk, Geliyor AK! / Huzur için güven için istikrar / Geleceğimiz için AK Parti tek parti AK Parti / Oyunu ver ve bu oyuna da gelme / Hepimiz kardeşiz bölemedi kimse / Doğudan batıya tüm ülkenin sesi "O" / AK Parti kardeşliğin sesi "O" / İradeni göster ve zafer için sabret / Tek parti kurulsun hükümet... / Geliyor Halk, Geliyor AK!..'

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Gezi için pişmanım kandırıldık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz