Doğan'ın tetikçilerinde büyük hayal kırıklığı

FETÖ medyasında iç savaş çığırtkanlığı yapan, her açıklamasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaretler saydıran Taha Akyol ve Aydın Doğan'ın son tetikçisi, FETÖ'nün ve ulusalcıların yeni göz bebeği Ahmet Hakan'dan itiraflar gelmeye başladı.

Giriş Tarihi: 2.11.2015 11:03 Güncelleme Tarihi: 2.11.2015 11:21
Doğan'ın tetikçilerinde büyük hayal kırıklığı

Seçimlerden önce HDP'yi parlatmak ve PKK'nın kanlı eylemlerinin iktidarın üzerine yıkmak için özel gayret gösteren, yazılarında bir nefret dili kulllanan Ahmet Hakan, seçim sonuçlarını görünce tüm sorumluluğu HDP'ye yıkarak savaşın en önünde giden Aydın Doğan medyasını unutturmaya çalıştı

Ahmet Hakan: Teröre itiraz etmedi

7 Haziran'dan sonra PKK'nın şiddete başvurması, HDP'nin de bu şiddete net ve sert bir şekilde itiraz etmemesi... hber7

Kürtlerin bir kısmının AK Parti'ye yönelmesine yol açtı. HDP'de iç tartışmalar bekleyebiliriz. -HDP'nin eşbaşkanları Demirtaş ve Yüksekdağ, özeleştirilerini vermeli... Gerekirse "Biz yükselttiğimiz oyları düşürdük" diyerek bırakmalı.

Taha Akyol: Kandil'e karşı durmadı aksine yakın durdu

HDP'liler şu gerçeği çok iyi görmelidir: "Türkiyelileşme" görüntüsü verdiklerinde yüzde 13 oy aldılar. O konjonktürde Demirtaş "emanet oylar"a teşekkür etti. Kandil'deki KCK'nın şeflerinden Duran Kalkan, Cemal Bayık, Bese Hozat gibi isimler Demirtaş'ı azarladılar, "Emanet oy yok, bu oylar mücadelemizin eseridir" diye çıkıştılar. "Devrimci halk savaşı" ilan ettiler... HDP bunlara karşı tavır almadı, aksine çok yakın durdu. Ve 7 Haziran'da yüzde 13 oy alan HDP bu kez barajı güçlükle aştı. HDP iki seçim arasında 1 milyon 100 bin oy kaybetti, hem de sadece Batı'da değil, Kürt vatandaşlarımızın yoğunlukla yaşadığı illerde oy kaybetti! HDP büyümek istiyorsa KCK'ya mesafe koymak, şiddet metotlarına açıkça karşı çıkmak zorundadır.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Doğan'ın tetikçilerinde büyük hayal kırıklığı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz