Haklı çıktılar

Kaya Çilingiroğlu, Tuğçe Kazaz ve Niran Ünsal... Onlar, Doğan medyasının ve tetikçi kalemlerinin tüm linç kampanyalarına ve mahalle baskılarına karşı dik durdular ve haklı çıktılar

Giriş Tarihi: 5.11.2015 09:44 Güncelleme Tarihi: 5.11.2015 10:42
Haklı çıktılar

'BAŞKA ADAM MI BULAMADINIZ?'
Onlar, yürütülen ötekileştirme ve itibarsızlaştırma kampanyasının hedefindeydiler. Doğan medyası ve onun tetikçi kalemleri, yazdıkları pek çok yazıda Kaya Çilingiroğlu, Tuğçe Kazaz ve Niran Ünsal'ı yerden yere vurdu. Onları 'yandaş uşağı' olarak lanse ettiler, hor görüp 'Başka adam mı bulamadınız' diye alaya alan yazılar yazdılar.

ÜNSAL:'TÜRKİYE ŞAHA KALKTI'

Bu üç isim, tüm aşağılamalara, ağır ithamlara ve hakaretlere rağmen savundukları fikirlerin arkasında durdu, geri adım atmadı. Gelinen noktada üçü de haklı çıktı. Niran Ünsal, haklılığını şu sözlerle dile getirdi: "Allah'ın adaleti sandıkta tecelli etti. Piyasalar canlandı, Türkiye şaha kalktı!"

'HALK NE DİYORSA O!'

AK Parti ile tek parti iktidarına destek verdiği için saldırılara uğrayan Kaya Çilingiroğlu, 1 Kasım sonrası oluşan tablo için şu yorumu yaptı: "Halk ne diyorsa o! İstikrarın sürmesi ve piyasaların rahatlaması ülkemiz için çok iyi oldu."

'HAKKIMI HELAL EDİYORUM'
Tuğçe Kazaz: "Bugüne kadar, ağır küfürler ve hakaretlerle bana acımasızca saldıranlar... 1 Kasım hepimize milat olsun. Ben, bugüne kadar bana yöneltilen tüm kötü saldırılar için hakkımı helal ediyorum... Seçim sonuçları milletimiz için hayırlı olsun."

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Haklı çıktılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz