İkiyüzlü Demirtaş!

Selahattin Demirtaş... Ağabeyi Kandil'de terörist. PKK'nın siyasi uzantısı ola HDP'nin eş başkanı... Teröristleri 'Cici çocuk' diye parlatan Aydın Doğan Medyası, İngiltere ve Benenson'la birlikte 7 Haziran ve 1 Kasım seçimlerinde algı operasyonu yaptı.

Giriş Tarihi: 6.11.2015 12:12
İkiyüzlü Demirtaş!

Her iki seçim öncesinde de İngiliz ve Türk görünümlü medyaya verdiği röportajlarda HDP'nin flamasıyla Türk bayrağını aynı karede gösteren Demirtaş, seçim sonrası bilinen kişiliğine döndü. Dün basın toplantısı düzenleyen Demirtaş, Türk bayrağını yok etti. Seçim mitinglerinde de Doğu'da 'savaş', Batı'da 'barış' diyen Demirtaş'ın bu iki farklı yüzü, kimseyi şaşırtmadı. Çünkü hain teröristlere tek bir söz etmeyen, utanmadan 'TSK silah bıraksın' diyen Demirtaş, Doğan Medya'ya ve Fethullahçı Terör Örgütü'ne çok güvenmişti.

OYLARI ÇOK DÜŞTÜ

Teröristlerin ölümüne üzülen, şehitlerimiz için ise sesini çıkarmayan Demirtaş'a oy verenlerin büyük bir bölümü, aslında gerçeği gördü. Özellikle Doğu ve Güneydoğu'daki Kürt kökenli vatandaşlarımız da AK Parti'ye oy vererek, Demirtaş'ın iki yüzünü deşifre etti.

SEÇİMDEN ÖNCE:
Demirtaş, Amerikan Benenson'un emri ile seçim öncesi Türk bayrağıyla pozlar verdi.SEÇİMDEN SONRA: Aynı Demirtaş, seçimden sonra ilk iş olarak Türk bayrağını kaldırttı.(Takvim)

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
İkiyüzlü Demirtaş!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz