Davutoğlu: Haddini aşan bir tavır

Başbakan Ahmet Davutoğlu Diyanet Başkanlığı'na ziyaretinde önemli açıklamalar bulundu. Davutoğlu Manisa Valisinin başörtülülerle ilgili açıklaması hakkında, "Haddini aşan bir tavır. Bizim için 79 milyonda olumludur. " dedi.

Giriş Tarihi: 13.11.2015 14:22
Davutoğlu: Haddini aşan bir tavır

Hükümetin bu aşamada kurulması varolan Bakanlar Kurulu yapısıyla olur. Çünkü bunun kanunla değişmesi lazım. Kanun olması için Meclis'in açılması lazım ki bu bir süreçtir. Dolaysıyla hükümetimizi sunduğumuz gün bir Bakanlar Kurulu değişikliği beklemek yasal olarak da mümkün değil. Bütün bunlardan sonra bütün tecrübeleri değerlendirip bazı bakanlıklar için düzenlemeler yapılır mı? O tamamıyla süre içerisinde bizim takdirimizle olacak bir husustur. Öyle çok büyük bakan sayısı artışları da o çerçevede dahi beklemek doğru değil. Bir ihtiyaç varsa onun gereği yapılır.

MANİSA VALİSİNİN BAŞÖRTÜSÜ HAKKINDAKİ AÇIKLAMALARINA İLK YORUM

Haddini aşan bir tavır. Bizim için 78 milyonda olumludur.

VALİ ERDOĞAN BEKTAŞ NE DEMİŞTİ?

Hukuki süreçte suçluluğu sabit olmayan hiç kimsenin hele de toplumda çok olumlu bir imajla algılanan başörtülü bayanların, şartları oluşmadan böyle bir işleme tabi tutulmaları her kademede üzüntüyle karşılanmıştır.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Davutoğlu: Haddini aşan bir tavır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz