Devlet Bahçeli: Yıkılmadık

MHP lideri Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında 1 Kasım sonuçlarını yorumladı ve başarısız da mağlup da olmadıklarını söyledi.

Giriş Tarihi: 17.11.2015 15:41
Devlet Bahçeli: Yıkılmadık

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Bahçeli 1 Kasım seçimlerini yorumlarken MHP'nin bir başarı sağladığını söyleyemediğini ancak mağlup da olmadıklarını söyledi.

"MAĞLUP OLMADIK, YIKILMADIK"

"1 Kasım'da aldığımız sonucun bir başarı olduğu iddiasında değilim ancak mağlup da olmadık. Allah'a hamd olsun yıkılmadık. Yıkılacak bir şey de görmüyoruz. MHP milli gönüllerde, cesur yüreklerdedir. Düşeceğimiz sanıyorlardır yanıldılar, korkacağımızı, kaçacağımızı planlıyorlardı ama havasını aldılar. Bizi tanımıyorlar. Hislerimizi anlamıyorlar."

GERİLEDİĞİMİZ AÇIK VE GERÇEK

1 Kasım'da oy ve milletvekili sayısında gerilediğimiz açık ve gerçektir. Milletimizin verdiği muhalefet görevini en iyi şekilde yapacağız. Partimize desteklerini esirgemeyen vatandaşlarıma teşekkür ediyorum. 1 Kasım'da mağlup olmadığımıza inanıyorum. Milli iradenin kararına saygı duyuyoruz, sonuçların nedenlerini araştırıyoruz. Daha iyisini yapmak, daha iyisini sağlamak için kuyumcu titizliğiyle çalışmalarımızı yürütüyoruz.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Devlet Bahçeli: Yıkılmadık
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz