Adliyede görüşürüz

Adli Tıp, "İmza Alex de Souza'nın" raporunu verdi. Sarı-lacivertli yönetim de, eski kaptanı için hukuki sürecin başlatıldığını resmen duyurdu. Ödemeler ile ilgili tüm evraklar, Brezilya Maliye Bakanlığı'na da gönderilecek

Giriş Tarihi: 19.11.2015 09:34 Güncelleme Tarihi: 19.11.2015 09:41
Adliyede görüşürüz

Alex'in "Sevilla maçı primimiz ödenmedi" sözleriyle başlayan, sahte imza imasıyla alevlenen gerilimde, F.Bahçe dün "Son nokta" başlığıyla bir açıklama yaptı. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanlığı adli tıp ve belge inceleme uzmanlarının 8 sayfalık bilimsel raporuna yer verilen açıklama şöyle: "Alex'in Sevilla maçı primi olarak 42.020 dolar ödendiğine dair 1 Nisan 2008 tarihli ve Beşiktaş maçı primi olarak 43.000 dolar verildiğine dair 24 Nisan 2008 tarihli makbuzlardaki, Alex'e atfen atılmış imzaların kıyasla ve grafolojik tanı unsurları bakımından aralarında saptanan uygunluklara nazaran Alex de Souza'nın eli mahsulü olduğu kanaatine varılmıştır. Belgelerin bir örneği, Brezilya Maliye Bakanlığı'na da gönderilecektir."

OZAN'IN MR'I TEMİZ
F.Bahçe'nin genç yıldızı Ozan Tufan, Milli Takım'ın Yunanistan ile oynadığı hazırlık maçının ikinci yarısında bacağında bir ağrı hissederek oyunu terk etmişti. Ozan'ın dün çekilen MR'ından iyi haber geldi. Genç futbolcunun MR tetkikleri sonrasında, önemli bir sakatlığının olmadığı kaydedildi.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Adliyede görüşürüz
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz