İçinde bir deli var!

Molde karşısındaki "rakibi ezen futbol" ve alınan galibiyetle coşan sarı-lacivertli kulübün başkanı, "Onu kelle avcılarına yem etmedim" dediği Pereira'nın hakkını teslim etti: “Bu adamın içinde bir delilik var; bunu seviyorum. Bizi büyük başarılara taşıyacak”

Giriş Tarihi: 28.11.2015 12:49
İçinde bir deli var!

F.Bahçe'nin futbol olarak her maç biraz daha ileriye gitmesi, başkan Aziz Yıldırım'ın keyfine keyif katıyor. Ligde çok kritik Mersin deplasmanının kazanılması, ardından Avrupa Ligi'nde büyük önem taşıyan yine dış sahadaki Molde maçının kötü hava ve saha şartlarına rağmen ezici futbolla galibiyete dönüşmesi, Yıldırım'ı coşturdu. Sarı-lacivertli başkan, bu başarının mimarı olarak, "Onu kelle avcılarına yem etmedim" sözleriyle güvenini hiç esirgemediği teknik direktör Pereira'yı görüyor. Başkan yakın çevresine, "İçinde bir delilik var; bunu seviyorum. Bu çocuk bizi büyük başarılara taşıyacak" dedi.

Aynı mutlu karede yer aldı
Bu sözleriyle bir anlamda hocasına sahip çıkmanın meyvesini aldığı için duyduğu sevinci dile getiren Aziz Yıldırım, bayan voleybol takımının maçına götürdüğü Portekizli hoca ile aynı mutlu karede yer alarak kamuoyuna açık bir mesaj vermişti.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
İçinde bir deli var!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz