Akın İpek'ten aşçısına 25 bin TL maaş

'nün para kaynağı Akın İpek'in Marmaris'teki otelinde kendisine özel aylık 25 bin liralık aşçısı olduğu ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 10.12.2015 12:25
Akın İpek'ten aşçısına 25 bin TL maaş

Terör örgütünün finansörü olduğu için 22 şirketine kayyum atanan Koza - İpek Holding'le ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıktı. Paralel Yapı ile işbirliği yapan siyaset, bürokrat ve iş adamlarının özel olarak ağırlandığı Marmaris'teki Angels Peninsula Otel için de, yeni bir gelişme yaşandı.
Otelde yalnızca Akın İpek'e hizmet etmekle görevli olan ve 25 bin TL maaşla çalıştığı belirlenen aşçının işine de son verildi. Kısa süre önce kayyum heyeti tarafından işine son verilen aşçının geçmişte yılın belirli döneminde otele gidip inzivaya çekilen İpek'in sofrasını donatmakla uğraştığı belirtildi.

OKTAY USTA GÖZYAŞI DÖKTÜ

Bu olay, 'nün kanalı Samanyolu'nda program yapan aşçı Oktay Usta'yı akıllara getirdi. Kanalın uydudan atılmasından sonra gözyaşlarına boğulan Oktay Usta'nın Angels Peninsula Otel'deki aşçıdan haberinin olmadığı belirtildi.

ÖZEL JET KİRAYA VERİLMEYE BAŞLANDI

Bu arada İncek'teki malikane ve İpek ailesinin kullandığı lüks villa henüz kiraya verilmezken, ATP Havacılık Firması bünyesinde yer alan İpek'in Londra'ya firarında kullandığı özel jeti ile bir diğer uçakta yine kayyum heyetinin kararıyla işletilmeye başlandığı öğrenildi. Almanya'ya uçan uçakların her bir uçuşu için 30 bin euro kira ücreti alındı. Uçakta görev yapan pilot, hostes, kabin görevlisi ve diğer çalışanlarından oluşan kadroda ise değişikliğe başlandığı öğrenildi.

Kaynak : Takvim

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Akın İpek'ten aşçısına 25 bin TL maaş
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz