Işılbank!

Rüştü Reçber'in eşi Işıl Hanım, para kazanmanın eğlenceli yolunu buldu. Instagram paylaşımlarıyla da para kazanan Işıl Reçber, partilere arkadaşlarının katılmasını sağlayarak da sadece birkaç saatte 70 bin lirayı cebine indiriyor!

Giriş Tarihi: 12.12.2015 11:27
Işılbank!

Eski kaleci Rüştü Reçber'in eşi Işıl Reçber, para basıyor! Reçber, önce instagram'daki yaklaşık 236 bin kişilik takipçi sayısı sayesinde sosyal medyadaki paylaşımlarını paraya dönüştürdü. Bununla da yetinmeyen Işıl Reçber, şimdi de 'parti organizasyonu' işine girdi. Reçber, daha önce Eda Taşpınar ve Helin Avşar gibi isimlerin yaptığı gibi geniş arkadaş çevresi sayesinde eğlenceyi paraya dönüştürüyor. Lüks firmalarla anlaşan Işıl Reçber, hem tanıtım ve partilerde boy gösteriyor hem de arkadaşlarının bu davetlere katılmasını sağlayarak para kazanıyor.

KULAKTAN KULAĞA YAYILDI
Işıl Reçber'in lüks firmalarla yaptığı bu anlaşmalar karşılığında sadece birkaç saatte 70 bin lira ücret aldığı magazin kulislerinde konuşuluyor. Reçber, katıldığı davetlerde giydiği kıyafet ve aksesuvarların reklamını da yine instagram'da yaparak birçok defa şıklığını da bedavaya getiriyor!

MAGAZİN SERVİSİ /ÖZEL

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Işılbank!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz