2 milyon dolarlık gitarla eşsiz performans

Sertab Erener ve eşi Emre Kula, önceki gün Atasay Mücevherat'ın davetinde sahneye çıktı. İkili, tamamı pırlanta kaplı 2 milyon dolarlık dünyanın en değerli gitarı Coronet Gitar'la eşsiz bir performans sergiledi

Giriş Tarihi: 17.12.2015 09:53 Güncelleme Tarihi: 17.12.2015 11:29
2 milyon dolarlık gitarla eşsiz performans

Sertab Erener, önceki gün Atasay Mücevherat'ın Etiler The Galliard Restaurant'da düzenlediği gecede sahneye çıktı. Ünlü sanatçıya, eşi Emre Kula da eşlik etti. İkili, Atasay Mücevherat'ın Türkiye'ye getirdiği tamamı pırlanta kaplı, Guiness Rekorlar Kitabı'na giren dünyanın en değerli gitarı, Coronet Gitar'la unutulmaz bir performans sergiledi. Geceye; Ayşe Tolga, Ayfer Toprak-Cengiz Karavan, Ceylan Çapa, Ceyhun Fersoy- Begüm Önen, Gül Dürüst, Ebru Sanver, Işıl Reçber, Kerem Göğüş, Wilma Elles- Nedret-Yasemin Taciroğlu, Tuvana Büyükçınar, Sema Sipahioğlu ve Ayşegül Dinçkök gibi ünlü isimler katıldı.

11 BİN 441 PIRLANTA VAR

Geceden notlar şöyle:
Emre Kula, 2 milyon dolar değerindeki pırlanta kaplı Coronet Gitar'ı çaldı, eşi Sertab Erener de eşsiz sesiyle kendisine eşlik etti. Üzerinde, 11 bin 441 adet pırlanta yer alan Coronet Gitar; 18 ayar beyaz altından üretilmiş, yaklaşık 1.6 kg ağırlığında ve 401.16 karatlık pırlantayla kaplı.
Eşiyle ilk kez sahneye çıkan Erener, "İlk kez birlikte sahneye çıkmanın heyecanını yaşadık. Atasay'ın getirdiği 2 milyon dolar değerindeki, Guiness Rekorlar Kitabı'na giren gitar ile şarkı söylemek tabii ayrı bir heyecan ve mutluluktu" dedi.
Emre Kula, dünyanın en pahalı gitarıyla ilgili soruları şöyle yanıtladı: "Böyle bir şey olması ilginç ve güzel." İlk kez birlikte aynı sahneyi paylaşan çift, "Biz birlikte müzik üretiyoruz ama böyle bir yerde ilk kez aynı zamanda sahneye çıktık. Güzeldi, eğlenceliydi, çok güzel geçti" dedi.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
2 milyon dolarlık gitarla eşsiz performans
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz