Kaleci gelecek !

"Scout ekibimiz de, ben de çalışıyorum. 2 Ocak'a kadar yeni kaleciyi yetiştirmek istiyoruz. Hepsi birbiriyle rekabet edecek. Birinci önceliğimiz kaleci, stoper olabilir de olmayabilir de"

Giriş Tarihi: 18.12.2015 11:26 Güncelleme Tarihi: 18.12.2015 12:05
Kaleci gelecek !

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, NTVSpor'un sorularını yanıtladı:

Avrupa'dan elenmek beni üzdü. Beşiktaş bir maçta kötü olabilir, yenilebilir de bunlar futbolda var. Ama 1-0 öne geçtiğinde 65. dakikadan sonra 3 gol yememeli. Buna çok fazla üzüldüm.

Tolga iyi bir kaleci. Hata yaptı ve gol yedi. Taraftarımız reaksiyon gösterdi. Devre arasında kaleci takviyesi yapacağız. Scout ekibimiz de ben de çalışıyorum. 2 Ocak'a kadar yetiştirmek istiyoruz. Hepsi birbiri ile rekabet edecekler. Devre arasında stoper olabilir de olmayabilir de. Birinci önceliğimiz kaleci olarak gözüküyor.

Şenol Hoca düzgün ve kariyeri belli olan futbol adamı. Biz de camia da Şenol Hoca'dan memnun. Daha bir kupa almadık. Bu sene şampiyon olmayı bekliyoruz.

Beşiktaş özel bir ailedir. Beşiktaş'ta olan aile ortamı bir çok kulüpte yoktur. Burada huzurlu bir ortam var. Her şey para değildir. Beşiktaş'ta olmak bir ayrıcalıktır.

Mario Gomez çok düzgün bir çocuk. Beşiktaş'ın çimentosu. Quaresma ilk geldiği sene gibi değil. İlk geldiğinde Beşiktaş'ın üstünde gibiydi. Şimdi Beşiktaş büyük diye buraya geldi. Şu anda da herkesin performansından memnunuz.
Bugün bir oyuncumuza teklif oldu. İsmi söyleyemem. Şu anda oyuncu satma gibi bir niyetim yok. Sezon sonu belki olabilir ama şu anda böyle bir düşüncemiz yok.

Dostu düşmanı öğrendik

"Stadın maliyeti 300 milyon TL'yi geçti. Artık evimize dönmek istiyoruz. Burası stat gibi değil, saray gibi oluyor. Olimpiyat Stadı'na büyük kira ödüyoruz. Başakşehir'e 100-150 bin TL ödüyoruz. Zor günler geçirdik. Beşiktaşlılar da ben de dostluk elini uzatanları da uzatmayanları da unutmayacağız."

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Kaleci gelecek !
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz