"Beni susturmak istiyorlar"

A Haber’de yayınlanan Salih Sayman'ın sunduğu Memleket Meselesi programına Prof. Dr. Canan Karatay konuk oldu. Hakkında çıkan meslekten atıldı haberlerinin kesinlikle doğru olmadığını söyleyen ünlü Kardiyolog Karatay, ‘Söylediklerimin arkasındayım, bilinçli olarak hedef gösteriliyorum’ dedi.

Giriş Tarihi: 26.12.2015 14:37 Güncelleme Tarihi: 26.12.2015 14:40
Beni susturmak istiyorlar

Karatay, hastanelerin doğum kliniklerinde meslekten men edildi diye posterler asılarak karalamalar yapılıyor. Beni susturmak istiyorlar' diye konuştu.

BENİ SUSTURMAK İSTİYORLAR
'Türkiye'nin en büyük sağlık sorunu Karatay anlaşıldığı kadarıyla. Bütün sağlık sorunları halloldu, Karatay men edildi oldu. Aslı yok esası yok. Bunlar Tabipler Birliği'nde aralarında konuştukları bir şey. Servis ediliyor medyaya. Amaçlı olarak servis ediliyor. Oysa gebelik şekerinin zararlı olduğunu ben de söylüyorum, gebelik şekerinin başından itibaren yapılmasını, incelenmesini ve önlenmesini anlatıyorum. Mangalda kül bırakmıyoruz erken teşhis diye. Yalan yanlış haberler maalesef. Tabipler Birliği'nin üyesiyim bende. En yaşlı üyelerden biriyim. Hatta en üzücüsü özel hastanelerde kadın doğum kliniklerinde benim posterlerim asılmış durumda altında "meslekten men edildi" diye... Ama katiyen öyle bir şey yok.'

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
"Beni susturmak istiyorlar"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz