Cinsel Saldırıyla Suçlanan Bill Cosby Servet Değerinde Kefalet Ödeyecek

Cinsel saldırı suçlamasıyla yargılanan ünlü ABD'li komedyen Bill Cosby için 1 milyon dolar kefalet bedeli kondu.

Giriş Tarihi: 31.12.2015 13:39 Güncelleme Tarihi: 31.12.2015 13:42
Cinsel Saldırıyla Suçlanan Bill Cosby Servet Değerinde Kefalet Ödeyecek

Hakim karşısına çıkan ünlü komedyen Cosby için 1 milyon dolar kefalet kondu. Cinsel saldırı suçlamasıyla yargılanan ünlü ABD'li komedyen Bill Cosby için 1 milyon dolar kefalet bedeli kondu.

MAHKEMEYE ÇIKTI


"Cosby Ailesi" adlı Amerikan komedi dizisinin başrolünde oynamış olan 78 yaşındaki Cosby, hakkındaki cinsel saldırı iddiaları nedeniyle mahkemeye çıktı.

"BÜTÜN DELİLLER İNCELENDİ"

Pensilvanya'daki Montgomery County Bölge Savcılığı tarafından cinsel saldırıyla suçlanan Cosby, adliyenin ardından, resmi çekilmek üzere Cheltenham Emniyet Müdürlüğüne getirildi. Bölge Savcısı Birinci Yardımcısı Kevin Steele, yaptığı açıklamada, "Bütün delilleri inceledik ve bu tespiti yaptık. Çünkü bu yapılacak en doğru şeydi" ifadesini kullandı.

1 MİLYON DOLAR KEFALET ÖDEYECEK

Mahkeme tarafından 1 milyon dolar kefalet bedeli konan ünlü komedyen, 14 Ocak'ta yeniden hakim karşısına çıkacak. Eski televizyon yıldızı Cosby'nin suçunun sabit bulunması halinde 10 yıl hapis cezasına çarptırılması bekleniyor.

Onlarca kadın, 1960'lı yıllardan 2000'lerin başına kadar değişik zamanlarda ünlü komedyenin kendilerini cinsel ilişkiye zorladığı iddialarında bulunuyordu.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Cinsel Saldırıyla Suçlanan Bill Cosby Servet Değerinde Kefalet Ödeyecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz