Obama'yı inandırıcı bulmadılar

ABD Başkanı Barack Obama'nın bireysel silahlanmayı kontrol altına alacak düzenlemeleri açıklarken okul baskını kurbanları için ağlaması inandırıcı bulunmadı. Fox News politika analisti Andrea Tantaros "Bence çiğ soğan kullanmıştır" diye alaycı bir yorumda bulundu

Giriş Tarihi: 8.1.2016 09:54
Obama'yı inandırıcı bulmadılar

ABD Başkanı Barack Obama'nın, silah edinme prosedürünü zorlaştıran yeni düzenlemeleri açıkladığı konuşmasında okul baskını kurbanları için gözyaşı dökmesi dikkat çekmişti. Bazı kesimler Obama'nın duygulanmasına şüpheyle bakarken en ironik eleştiri ise politika analisti Andrea Tantaros'tan geldi.

'KÜRSÜNÜN ALTINA BAKILMALI'
Obama yönetimine eleştirel bir tavır takınan ve Cumhuriyetçi çizgide yayın yapan Fox News kanalında görüntüleri yorumlayan Tantaros "Oralarda bir yerde çiğ soğan olabilir. Obama'nın konuşma yaptığı kürsünün kontrol edilmesi gerekir. Obama bireysel silahlanma konusunda şimdiye kadar sesini yükseltmedi. Ağlaması da bana inandırıcı gelmedi" dedi. Alaycı üsluptaki yorumunu "Ödül sezonundayız zaten. Obama bu performansıyla bir oyunculuk ödülü hak etti" sözleriyle bitiren Tantaros sosyal medyada fenomen oldu. Obama, 2012'deki Sandy Hook İlkokulu saldırısında öldürülen çocuklar için "Onları her düşündüğümde deliye dönüyorum" diyerek gözyaşı dökmüştü.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Obama'yı inandırıcı bulmadılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz