'Seçkin, Kaan'dan kesin boşanacak'

Meral Kaplan, Seçkin Piriler'in kendisini aldatan eşi Kaan Tangöze ile artık aynı evde yaşamadığını söyledi: Seçkin, Kaan'ı istemiyor, kesinlikle boşanacaklar. Olayı ilk öğrendiğinde şoktaydı

Giriş Tarihi: 8.1.2016 09:03 Güncelleme Tarihi: 8.1.2016 09:20
'Seçkin, Kaan'dan kesin boşanacak'

Meral Kaplan, önceki gün Beyaz TV'de yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' isimli programa katıldı. Ünlü manken; yakın arkadaşı Seçkin Piriler hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı:
Zor günler yaşayan Seçkin'le, ona moral olsun diye Kıbrıs tatiline çıktık. Seçkin, yazıldığı gibi oğlu Volkan'ı gece kulübünde uyutmadı.
Seçkin Piriler ve Kaan Tangöze'nin altı yıllık mutlu bir evliliği vardı. Kaan Tangöze ile Kıvılcım Ural'ın ilişkisi ise altı aylık.
Seçkin artık benim himayem altında. 40 gün içinde iki sevdiği erkeği kaybetmek onu çok sarstı, hiç iyi değil.

'KIVILCIM ARTIK SUSSUN'

Kaan'ın, Seçkin'in babasının vefat etmesini hiçe sayıp Asmalımescit'te Kıvılcım Ural'la el ele dudak dudağa görüntülenmesine kızıyorum. Bunu nasıl göze alabildi? Kıvılcım'da da suç var. Aşka saygı duyuyorum ama çok yanlıştı. Bu fotoğrafları görünce şok yaşadık. Seçkin, psikolojik tedavi görüyordu. Bunun için güçlü duruyor.
Seçkin, Kaan'ı istemiyor; kesinlikle boşanacaklar. Olayı ilk öğrendiğinde şoktaydı. Çok zayıfladı.
Kıvılcım Ural'ın durmadan konuşup bir şey söylemesine kızıyorum. Aşıksa, bir kenara çekilip beklesin. Kaseti de çıkacakmış; reklam yapıyor demiyorum ama bence susması gerekir. Acı çeken insanlar var. Bu dünyada yapılan şeyler başka dünyaya kalmıyor. Mutlu olacaklarına da inanmıyorum.
Artık aynı evde yaşamıyorlar. İki çocukları var. Hâlâ 'Keşke barışsalar' diyorum. Kaan da çok pişman olup üzüldü.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
'Seçkin, Kaan'dan kesin boşanacak'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz