PKK-FETÖ ittifakı ATV'ye sızmaya çalıştı!

PKK-FETÖ ittifakının kirli oyunu, Beyaz Show'dan sonra küçük bir kız öğrencisi üzerinden ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu'nun program yaptığı ATV'de sergilendi.

Giriş Tarihi: 11.1.2016 13:50 Güncelleme Tarihi: 11.1.2016 14:00
PKK-FETÖ ittifakı ATV'ye sızmaya çalıştı!

8 Ocak Cuma gecesi Beyaz Show'da oynan kirli oyun ertesi günün sabahında İlahiyatçı Nihat Hatipoğlu'nun program sunduğu ATV'de yaşandı.Konu 24 Tv'de ekranlara gelen 'Günün Manşeti' programında tüm detaylarıyla ele alındı.

Nihat Hatipoğlu, canlı yayında bağlantı yapılan okulda ilkokul öğrencisinin sorduğu sorudaki provakasyonu fark etti.Küçük öğrencinin 'Öldürmek kötü birşey değil mi?O zaman neden öldürüyorlar?Diyarbakır'da Cizre'de Şırnak'ta..' sorusuna Hatipoğlu, şu cevabı verdi: 'Mesela sana neden bir kötülük yapılmıyor.Çünkü sen doğru şeyleri konuşarak yapalım diyorsun' dedi.Nihat Hatipoğlu, sözlerinin devamında şu ifadeleri kullandı.

Nihat Hatioğlu 'Diyarbakır'a, Cizre'ye, Şırnak'a diyoruz ki orada hendek olmasın kapatın hendekleri, silahları kaldırın, devletle savaşmayın halka zarar verirsiniz, kendinize zarar verirsiniz. Polis asker şehit olur, konuşarak anlaşacağız.Derdiniz neyse gelin, oturun konuşalım.Meclis'te konuşun, işte Meclis açık. Meydanlarda gazetelerde konuşun, ekranlarda konuşun herşeyi konuşalım karşılıklı ama öldürerek sağlayacağım dersen orada çocuklar da ölür, aileler de perişan olur,sürgün hayatı yaşarlar, aç kalırlar, susuz kalırlar.Bu ülkeyi korumakla meşgul olan yufka yürekli insanlar hayatlarını kaybederler.Orası bir çatışma alanı olmasın, sevgi alanı olsun' diyerek cevap verdi.


Star.com.tr

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
PKK-FETÖ ittifakı ATV'ye sızmaya çalıştı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz