Metiner: Bu bir siyasi eşkıyalıktır

AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, CHP'li Levent Gök'ün TRT Genel Müdürü Şenol Göka'nın makamını basmasına sert tepki göstererek bunun siyasi eşkıyalık olduğunu ve hesabının sorulacağını belirtti.

Giriş Tarihi: 12.1.2016 10:16 Güncelleme Tarihi: 12.1.2016 10:41
Metiner: Bu bir siyasi eşkıyalıktır

AK Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, CHP'li Levent Gök'ün TRT'yi basarak Genel Müdür Şenol Göka'ya hakaret etmesini "Siyasi eşkıyalık" sözleriyle sert tepki gösterdi. Metiner Twitter'dan yaptığı paylaşımlarda saldırının hesabını sorulacağını kaydetti. Metiner, Göka'nın yalnız olmadığını belirtti

Metiner şu ifadelere yer verdi: "CHP'nin grup başkanvekili yanına aldığı milletvekilleriyle TRT Genel Müdürü'nün makamını basmaya gitmişler. Tam bir eşkiyalık örneği. Bağırıp çağırıyorlar. Hakaretler gırla. Bir de edepsiz bir dille tehditler: "Sen artık o koltukta oturamazsın!" Tam bir darbe zihniyeti. O kof kabadayı edasıyla karşısındaki bürokrata hakaret ve tehdit yağdıran CHP'liler bilsinler ki o genel müdür yalnız değildir. TRT Genel Müdürümüzün şahsında hepimize yapılan bu edepsiz saldırganlığın elbette hesabı sorulur. Bu siyasi eşkıyalık karşılıksız kalmaz."

İşte o tweetler;

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Metiner: Bu bir siyasi eşkıyalıktır
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz