Kılıçdaroğlu seçim kazanmanın formülünü buldu

Partide yaşanacak değişimi anlatan Kılıçdaroğlu, "Yüzde 30'lara sıçramamız için CHP'nin bir dava partisine dönüşmesi lazım" dedi.

Giriş Tarihi: 15.1.2016 10:49
Kılıçdaroğlu seçim kazanmanın formülünü buldu

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, yarın başlayacak 35. Olağan 'Demokrasi, Değişim ve Kardeşlik Kurultayı' öncesi, partide yaşanacak değişimi anlattı. Kılıçdaroğlu, özetle şu mesajları verdi:

"DÜĞMEYE BASIYORUZ"

"Bu kurultay ve sonrasında partinin iç yapılanmasına önem vereceğiz. İdeolojik olarak, çalışma yöntemleri olarak, propaganda yöntemleri olarak... Ürettiğimiz söylemlerin geniş kitlelere aktarılması için örgütün ciddi bir eğitimden geçmesi lazım. 18 Ocak'tan itibaren CHP düğmeye basacak.

DAVA PARTİSİNE DÖNÜŞMEMİZ LAZIM
CHP'yi birden bire yüzde 25'lerden 30'lara fırlatmanın matematiksel bir formülü yok. Siyaset ikna yöntemine dayanır. Bütün kadrolar, CHP'nin iktidarı için çalışacak. Kendi beklentileri için çalışanların partide yeri yoktur. CHP'nin bir dava partisine dönüşmesi lazım. Bugün geldiğimiz nokta CHP'ye böyle bir tarihsel görev yüklüyor.

KARİYER İÇİN GELENLER PARTİYE ZARAR VERİYOR
Kariyer için, kendi geleceği için gelenlerin partiye zarar verdiğini net gördük. Türkiye bu haldeyken ben Türkiye'yi değil de kendimi düşünüyorsam, bu partiye yakışmaz.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Kılıçdaroğlu seçim kazanmanın formülünü buldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz