Minik Serçe'nin veliahtı

Sezen Aksu, önceki akşamki konserinde sahneye yeni keşfi Rümeysa Tekkelioğlu'nu çıkardı. Genç sanatçıya çok güvendiğini söyleyen Minik Serçe, 'Rümeysa, 5 yıldır benimle. Şubat'ta da albümü çıkıyor' dedi

Giriş Tarihi: 17.1.2016 12:03
Minik Serçe'nin veliahtı

Pop müziğin dev ismi Sezen Aksu, önceki akşam İstanbul'daki son konserlerinden birini verdi. 40. sanat yılını da kutladığı Volkswagen Arena'daki 'Sezen'li Yıllar' isimli konseri, herkesi büyüledi. Her parçada ayrı bir hikayeyi seyirciye sunan Minik Serçe, konserin son bölümünde Devrim Erbil'in İstanbul tablolarının yer aldığı bir video gösterimi de yaptı.

ALBÜM GELİYOR
Beş sene önce 'O Ses Türkiye' yarışmasında kimsenin dönmediği Rümeysa Tekkelioğlu'nu sahneye çıkaran Aksu, büyük destek verdiği genç şarkıcıdan şöyle bahsetti: "Rümeysa beş senedir bekliyor. Sonunda önümüzdeki ay albümünü çıkartıyoruz. Ona çok güveniyorum." Aksu'nun daha sonra sahneyi devrettiği Rümeysa Tekkellioğlu ise hayatının en gururlu gecelerinden birini yaşadı.

'BIRAKMA ZAMANI'
Siyasi çıkışlarıyla da bilinen Sezen Aksu, "Hep bildiklerimi söyledim. Bazen insanın, dilini bir tarafına sokması gerekiyor. Ama şeytan içeriden beni zorluyor" dedi. Sezen Aksu, bu akşam yine Volkswagen Arena'da vereceği konserinin de İstanbul'daki son konseri olacağını açıklayarak "Artık bırakma zamanı" dedi.

HÜLYA'YA GÖNDERME: 'KIZIM SİZ GERİZEKALI MISINIZ?
Sezen Aksu, sahneye Rümeysa Tekkelioğlu'nu çıkartıp genç sanatçı için şöyle dedi: "Bir gün, O Ses Türkiye'yi izlerken Rümeysa çıktı. Ama hiçbir jüri üyesi dönmedi. Bir gün sonra Hülya Avşar'ı arayıp, 'Kızım siz gerizekalı mısınız? Niye dönmediniz' diye kızdım. Hülya da iyi kızdır, 'Evet gerizekalıyız' diye cevap verdi."

HALİL ÇİLİNGİR

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Minik Serçe'nin veliahtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz