Örgüt kardeşliğini artık gizlemiyorlar!

FETÖ sempatizanlarının maaşlarından yapılan zorunlu kesintilerle, zekat paralarıyla, çalınan sınav sorularından kazanılan paralarla finanse edilen Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı, PKK bildirisine açık destek verdi. Başkanı Mustafa Yeşil ve onursal başkanı Fetullah Gülen’in yurt dışında kaçak olarak yaşadığı vakfın bir süredir PKK ve siyasi uzantısı HDP’ye destek verdiği biliniyordu. Bu açık destek FETÖ sempatizanlarını bile şaşırttı. Bütün yöneticileri kaçak olarak yurt dışında yaşarken Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı’nın hiçbir soruşturma geçirmeden faaliyetlerine devam etmesi, devlete meydan okuyan bildiriler yayınlaması şaşkınlıkla karşılandı.

Giriş Tarihi: 18.1.2016 11:43
Örgüt kardeşliğini artık gizlemiyorlar!

Fetullah Gülen'in onursal başkanı olduğu Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı PKK bildirisine destek vererek PKK ile FETÖ arasındaki örgüt kardeşliğini artık gizlemediklerini açık açık kamuoyuna duyurdu.

HİMMET PARALARIYLA PKK'YA DESTEK


FETÖ sempatizanlarının maaşlarından yapılan zorunlu kesintilerle, zekat paralarıyla, çalınan sınav sorularından kazanılan paralarla finanse edilen Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı PKK bildirisine açık destek verdi.

GYV YÖNETİCİLERİ YURTDIŞINA KAÇTI


Başkanı Mustafa Yeşil ve onursal başkanı Fetullah Gülen'in yurtdışında kaçak olarak yaşadığı vakfın bir süredir PKK ve siyasi uzantısı HDP'ye destek verdiği biliniyordu. Bu açık destek FETÖ sempatizanlarını bile şaşırttı. Bütün yöneticileri kaçak olarak yurtdışında yaşarken Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı'nın neden hiçbir soruşturma geçirmeden faaliyetlerine devam etmesi, devlete meydan okuyan bildiriler yayınlaması şaşkınlıkla karşılandı.

PKK AĞZI İLE BİLDİRİ YAYINLADILAR VE ONLAR DA DEVLETİ SUÇLADI


Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı tarafından dün yayınlanan ve tamamen PKK ağzı ile kaleme alınmış bildiri "Sessiz kalarak akademisyenlerin linç edilmesine ortak olmayacağız" başlığı ile yayınlandı. Diğer ihanet bildirisinde olduğu gibi terör örgütü PKK ve onun siyasi uzantısı HDP'ye toz kondurmayan Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı, terörün tüm sorumluluğunu devlete yıkmaktan geri durmadı.

FETÖ 7 HAZİRAN ÖNCESİ PKK/HDP ÇİZGİSİNE DESTEK VERDİ


7 Haziran seçimlerinden önce HDP'ye açık destek veren Fetullahçı Suç Örgütü, PKK'nın bütün eylemlerini perdeleyerek ihanete imza atmıştı. Türkiye'de PKK ve siyasi uzantısı HDP'ye destek veren örgüt, yurtdışında da Türkiye'yi uluslararası kamuoyunda "Sivil Kürtleri katleden katil devlet" olarak propaganda yapmaktan geri durmadı.

TÜRKİYE'Yİ ULUSLARARASI SAVAŞ SUÇLARI MAHKEMESİ'NDE YARGILATMAYA ÇALIŞIYORLAR

Türkiye'yi Uluslararası Savaş Suçları Mahkemesi'nde yargılatmaya çalışan Fetullahçı örgütün üyeleri birer birer yurtdışına kaçarak ihanet faaliyetlerini Türkiye sınırları dışında sürdürüyor. Yöneticileri yurtdışına kaçan Gazeteciler ve Yazarlar Vakfı'nın büyük bir pişkinlikle PKK bildirisine destek açıklamaları yapmasına neden izin verildiği ise merak ediliyor.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Örgüt kardeşliğini artık gizlemiyorlar!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz