Bu kez de menajer dava açtı

Bir dargın bir barışık halleriyle magazin gündemini meşgul eden Deniz Akkaya-Murat Varol çifti yine bir davayla gündeme geldi. Bu kez Akkaya'nın menajeri, Varol'a tehdit davası açtı

Giriş Tarihi: 19.1.2016 09:15 Güncelleme Tarihi: 19.1.2016 10:12
Bu kez de menajer dava açtı

Eski manken Deniz Akkaya ile ikinci kez barışan işadamı Murat Varol'a, Akkaya'nın menajeri Özgür Aras tehdit ve hakaret ettiği gerekçesiyle dava açtı. Hazırlanan iddianameye göre, Murat Varol ile Deniz Akkaya evde bulundukları sırada tartıştı. O sırada evde Akkaya'nın küçük kızı Ayşe de bulunuyordu. Deniz Akkaya, bu tartışmayı telefonla Bodrum'da bulunan menajerine anlatınca Özgür Aras, Murat Varol'a telefonla ulaşarak, "Küçük çocuğun yanında neden tartışıyorsunuz" dedi. Bu sözlere sinirlenen Varol, Aras'a tehdit ve hakaret içerikli sözler sarf etti. Özgür Aras'ın şikâyetçi olması üzerine soruşturma başlatıldı. Savcı, Varol hakkında hakaret ve tehdit suçları kapsamında iddianame düzenledi. Ünlü işadamı ilerleyen günlerde Asliye Ceza Mahkemesi'nde hâkim karşısına çıkacak.

İKİNCİ KEZ BARIŞMIŞLARDI
Murat Varol ile Deniz Akkaya geçtiğimiz yıllarda aşk yaşamış daha sonra ayrılmışlardı. Efe Önbilgin'den çocuğu olan Akkaya yıllar sonra eski sevgilisi Varol ile yeniden barışmış üstelik onun evine taşınmıştı. Geçtiğimiz yaz ise iki sevgili yeniden bozuşmuş ve birbirlerinden şikâyetçi olmuşlardı. Taraflar kasım ayında barışmış el ele bir davete katılmış ve savcılığa yaptıkları şikâyetleri de karşılıklı olarak geri çekmişlerdi.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Bu kez de menajer dava açtı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz