Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19. bölüm özeti

Atv'nin fenomen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yepyeni bir bölüm ile bu hafta kaldığı yerden devam etti. Merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19. son bölüm ile izleyiciyle buluştu. Dizinin son bölümünde şok gelişmeler yaşandı. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm ve detaylar haberimizde...

Giriş Tarihi: 20.1.2016 11:10
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19. bölüm özeti

Salı günlerinin reyting rekortmeni Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümde heyecan doruktaydı. Merakla beklenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19. son bölümde neler yaşandı? Başrollerini Oktay Kaynarca ile Deniz Çakır'ın paylaştığı Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm ve detaylar haberimizde..

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 19. BÖLÜM ÖZETİ

Küçük yaşta yeraltı dünyasına giren ve bu yolda tepeye doğru tırmanışa geçen Hızır Çakırbeyli ve ailesinin hayatını etkileyici bir şekilde gözler önüne seren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin bu hafta ekrana gelecek yeni bölümünde, Meryem elinde Nazlı'nın bebeğiyle kalakalır. Hızır ise bunca belanın arasında oğlunun kokusuyla bir nebze ferahlar fakat hemen arkasından aldığı haberle tekrar yıkılır. Doğum sırasında bir sıkıntı olmuştur.

Meryem'in dayanacak gücü kalmamıştır. Bu son olayla birlikte göğüslemek zorunda kaldığı problemler onu tükenme noktasına getirir. Ardı sıra alınan kötü haberler ise tüm aileyi yıpratır.

Alparslan ve Özlem'in görüştüğünü öğrenen Ünal Kaplan kızını Amerika'ya göndermeye karar verir fakat Özlem bir gece daha İstanbul'da kalmanın yolunu bulur. Alparslan'la vedalaşmak ve onu daima bekleyeceğini söylemek için... Kibrinden gözleri kör olan Ünal Kaplan ise Sibiryalı Kartal'ın neler yapacağını görememiştir. Bu durum herkesi derinden etkileyecek bir felakete sebep olur...

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19. bölüm özeti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz