Esra Erol Kısa Sürede Nasıl 20 Kilo Verdi?

‘Elele Avon Kadın Ödülleri 2015’ geçtiğimiz akşam Shangri-La Bosphorus Otel’de düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini bulmuştur. Bu görkemli ödül töreninde; ‘Yılın Kadını’ ödülünü alan Esra Erol’un, kısa süre önce doğum yapmasına rağmen formda görüntüsü ise gecenin en çok konuşulan konularından birisi olmuştur.

Giriş Tarihi: 20.1.2016 11:46
Esra Erol Kısa Sürede Nasıl 20 Kilo Verdi?

'Elele Avon Kadın Ödülleri 2015' geçtiğimiz akşam Shangri-La Bosphorus Otel'de düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini bulmuştur. Bu görkemli ödül töreninde; 'Yılın Kadını' ödülünü alan Esra Erol'un, kısa süre önce doğum yapmasına rağmen formda görüntüsü ise gecenin en çok konuşulan konularından birisi olmuştur.

Peki, Esra Erol, 2 ay gibi kısa bir sürede 20 kiloyu nasıl verdi?
'Elele Avon Kadın Ödülleri 2015' ödül töreninde; kendi alanlarında önemli başarılar elde eden oyuncu, yazar, girişimci, sporcu gibi farklı meslek dallarından 10 farklı kategoride toplam 49 başarılı ismin aday olduğu ödül gecesinde; sosyal sorumluluk kategorisinde 'Yılın Kadını' ödülünü kazanan isim Esra Erol olmuştur.
Esra Erol, yaptığı izdivaç programları ile evlendirme programı denildiğinde ilk akla isim olmakla birlikte, yürüttüğü sosyal sorumluluk projeleri ve birçok kişiye yardımcı olması ile de sevilen isimlerden birisi olmuştur. Ali Özbir ile evli olan ve 2 ay önce ikinci oğlunu kucağına alan Esra Erol, doğumun üzerinden iki hafta geçmeden programının başına geçmesi ile oldukça konuşulan isimlerden birisi olmuştu. Esra Erol, programına devam ederken 2 ay gibi kısa bir sürede 20 kilo vererek de eski formuna kavuşmuştur. Bunun sırrını merak edenlere tek dikkat ettiğinin unlu mamullerden uzak durmak olduğunu ifade eden güzel sunucu, özellikle de ekmek, makarna ve pilavdan uzak durduğunu belirtmiştir.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Esra Erol Kısa Sürede Nasıl 20 Kilo Verdi?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz