Erdoğan, Mustafa Koç ile neler konuştuklarını anlattı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vefatından 1 gün önce Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda kabul ettiği Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç ile neler konuştuğunu açıkladı.

Giriş Tarihi: 22.1.2016 15:49 Güncelleme Tarihi: 22.1.2016 15:49
Erdoğan, Mustafa Koç ile neler konuştuklarını anlattı

İşte Erdoğan'ın Mustafa Koç ile ilgili açıklamaları:

Kader planı işliyor. Yaşa falan bakmıyor. Ne bir an ileri, ne bir an geri. Bir gün önce iki kardeş Mustafa ve Ali Bey bendeydiler. Hatta şakalaştık. Kilo verme meselesini konuştuk. Hatta latife yaptım 'Ne yaptın alkolu azalttın mı' diye 'azalttım' dedi, 'hepten bırak' dedim. Sayın Koç'un gerek savunma sanayiine yönelik, komşu ülkelerle yapılacak ticari ilişkileri konuştuk. Bu sürece yönelik de daha neler yapılabilir noktasında özellikle Altay tankı projesini onlara vermiştik, onları konuştuk.

TELEVİZYONU AÇTIĞIMDA ŞOK OLDUM

Sabah kalkıp televizyonu açtığımda bu haberi görünce doğrusu ben de şok oldum. Anında Ali Bey'i aradım, Rahmi Bey de yanındaydı. Kendilerini Allah'tan rahmet diliyorum, ailelerine sabırlar diliyorum. Gerçekten Türk sanayisinde son 12-13 yılda Koç Grubu'nda olumlu performans sergilediler. Kendilerine rahmet temennisinden başka bir şeyimiz yok. Pazar günü inşallah defnedeceğiz, biz de cenaze merasiminde bulunacağız.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Erdoğan, Mustafa Koç ile neler konuştuklarını anlattı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz