PKK yandaşı Leman!

Sık sık yayımladığı karikatürlerle eleştiri oklarını üzerine çeken Leman dergisi son çizimiyle pes artık dedirtti. Doğu'da PKK'ya yönelik operasyonlara katılan polis ve askerleri hedef alan Leman'ın çizerleri ihanetleriyle en ateşli PKK yandaşlarını bile aratmadı

Giriş Tarihi: 23.1.2016 09:48
PKK yandaşı Leman!

Bugüne kadar yayımladığı yanlı karikatürler sebebiyle büyük tepki çeken Leman dergisi iyice çirkinleşti. Olay dergi de PKK'nın son günlerde gerçekleştirmeye çalıştığı büyük algı kampanyasının parçası oldu. PKK yandaşlarının okul ve hastanelere gerçekleştirdiği saldırıları görmezden gelen Leman çizerleri devlete olan düşmanlıklarını ön plana çıkardı ve karikatürleriyle Doğu'da canı pahasına PKK ile savaşan güvenlik güçlerini hedef aldı.

BÜNYESİNDE PKK SEMPATİZANLARINI ÇALIŞTIRIYOR

Sayfalarında sürekli Türkiye'nin milli ve manevi değerlerini hedef alan çizimlere yer veren Leman, bu kez çizmeyi iyice aştı. Bünyesinde PKK sempatizanlarını bile çalıştıran dergi Doğu'da canını ortaya koyarak ülkenin bütünlüğünü ve milletin huzurunu sağlamak için gece gündüz çalışan fedakar güvenlik güçlerini adeta sırtından hançerledi. Söz konusu dergi yayınladığı bir karikatürle asker ve polislerin okullara saldırdığı imajı yaratmaya çalıştı ve terör yandaşlarını sevindirecek çirkin bir algı kampanyasının parçası oldu.

İşte o karikatür:

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
PKK yandaşı Leman!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz