Cem Yılmaz ve Ozan Güven eski eşleriyle tatile çıktı

Magazin dünyası sık sık olaylı boşanma dava haberleriyle çalkalanırken iki ünlü çift, "Boşanmak, dostluğa engel değil" dedirtti.

Giriş Tarihi: 26.1.2016 14:44
Cem Yılmaz ve Ozan Güven eski eşleriyle tatile çıktı

Sömestr tatilinin olmasıyla çocuklu aileler, soluğu bir bir İstanbul dışında aldı. Cem Yılmaz da 2013'ün son gününde boşandığı Ahu Yağtu ve 4 yaşındaki oğlu Kemal'le Kartalkaya'ya gitti.

Oğulları Kemal için her fırsatta bir araya gelen Yağtu ve Yılmaz'a kendileri gibi boşandıktan sonra dost kalan bir çift eşlik etti.

EN ÇOK ÇOCUKLARI SEVİNDİ

Ozan Güven, 2010'da boşandığı yönetmen eşi Türkan Derya ve 11 yaşındaki oğlu Ali Ateş'le Kartalkaya'ya gitti. Konaklamak için Golden Key isimli oteli tercih eden eski eşlerin bir arada olması da en çok Kemal ve Ali Ateş'i mutlu etti.

Dörtlünün Kartalkaya'da sergilediği dostluk görüntüleri ise "Böyle boşanmalar, ayrıldıktan sonra düşman olan çiftlere örnek olmalı. İşte medeniyet budur" yorumları yaptırdı. Bu arada sunucu Dilara Gönder'le aşk yaşayan Cem Yılmaz'ın sömestr tatilini eski eşi ve oğluna ayırması ise takdir topladı.

Eski eşlerin tatili, Ahu Yağtu'nun Türkan Derya ile bir örnek giyindiği fotoğrafı Instagram'da paylaşmasıyla ortaya çıktı.

Kaynak: Takvim

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Cem Yılmaz ve Ozan Güven eski eşleriyle tatile çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz