Demirtaş'ın eşi bakın nerede ortaya çıktı?

Ağır hasta olduğunu iddia ederek 774 gün boyunca öğretmen olduğu okula gitmeyen Başak Demirtaş’ın eğitimin devam ettiği günlerde İtalya gezisinde bulunduğu ortaya çıktı

Giriş Tarihi: 27.1.2016 10:24
Demirtaş'ın eşi bakın nerede ortaya çıktı?

Her fırsatta kendilerini "ezilenlerin partisi" olarak lanse eden HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın öğretmen eşi Başak Demirtaş'la ilgili skandalların ardı arkası kesilmiyor. Ağır hasta olduğunu iddia ederek aylarca okula gitmeyen Başak Demirtaş'ın, eğitimin devam ettiği günlerde İtalya gezisinde bulunduğu ortaya çıktı.

Daha önce seçim çalışmaları, esnaf ziyaretleri gibi etkinliklerde boy gösterdiği belirlenen ve seri ameliyatlar geçirdiği iddia edilen Başak Demirtaş'ın son olarak İtalya'nın başkenti Roma'ya da gittiği öğrenildi. Gazetemizin ulaştığı fotoğraflarda Başak Demirtaş'ın dünyanın en ünlü turistik yapılarından biri olan Roma'daki Kolezyum'u da ziyaret ettiği görülüyor.

GÖZLER SELO'DA

Aylarca görevli olduğu okula uğramayarak, başta atama bekleyen öğretmenler olmak üzere ülke kamuoyunun büyük tepkisini çeken Başak Demirtaş skandalını ilk kez Akit duyurmuştu. Başak Demirtaş'ın ikamet ettiği evinin yakınındaki okula gidememesini "ağır sağlık" sorunlarına bağlayan Selahattin Demirtaş'ın, eşinin Roma gezisine ne cevap vereceği merak ediliyor. (Yeni Akit)

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Demirtaş'ın eşi bakın nerede ortaya çıktı?
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz