Sinan Çetin oğlunu böyle bekledi

Rüzgar Çetin’in adliyeye getirildiği saatlerde yönetmen babası Sinan Çetin de merdivenlere oturup oğlunu bekledi.

Giriş Tarihi: 30.1.2016 12:52
Sinan Çetin oğlunu böyle bekledi

Yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin, Çırağan Caddesi'nde otomobiliyle hatalı sollama yapınca karşı yönden gelen polis aracıyla kafa kafaya çarpıştı. Kazada 1 trafik polisi şehit oldu, 1 polis de yaralandı.

"ÜZGÜNÜM" DEDİ

Elleri kelepçeli olarak Çağlayan'daki İstanbul Adliyesi'ne sevk edilen Rüzgar Çetin'in ifadesi memur suçları soruşturma bürosu savcısı İsa Dalgıç tarafından alındı. Çetin, yaklaşık 2 saat süren savcılık sorgusunda pişman olduğunu söyledi. İstanbul 5'inci Sulh Ceza Hâkimliği sorgusunda da çok üzgün olduğunu belirten Rüzgar Çetin, "Orta şerit boştu. Oraya doğru manevra yapmak isterken araç kaydı" dedi.

METRİS CEZAEVİ'NE GÖNDERİLDİ

Çetin'in avukatı ise hâkimlikte yaptığı savunmada, hayatını kaybeden polis memurunun emniyet kemerinin takılı olmadığını, kemerin takılı olması durumunda belki de bu kadar ağır sonucun olmayacağını öne sürdü. Avukatının kaza nedeniyle müvekkilinde iç kanama olabileceğini belirterek hastaneye sevk edilmesi talebi de reddedildi. Çetin tutuklanarak Metris Cezaevi'ne gönderildi.

SİNAN ÇETİN MERDİVENLERE OTURUP OĞLUNU BEKLEDİ

Rüzgar Çetin'in adliyeye getirildiği saatlerde yönetmen babası Sinan Çetin de adliyeye geldi. Oğlunun savcılık işlemleri devam ederken merdivenlerde oturarak bekleyen Çetin'i zaman zaman yanına gelen avukatları bilgilendirdi.


BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Sinan Çetin oğlunu böyle bekledi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz