Beytüşşebap Kaymakamı Kadir Güntepe'den PKK tehditlerine anlamlı yanıt!

Beytüşşebap Kaymakamı Kadir Güntepe, kendisini tehdit eden PKK'lılara çok anlamlı bir yanıt verdi.

Giriş Tarihi: 1.2.2016 10:25
Beytüşşebap Kaymakamı Kadir Güntepe'den PKK tehditlerine anlamlı yanıt!

Teröre yönelik olarak tavrını kararlılıkla sürdüren Beytüşşebap Kaymakamı Kadir Güntepe PKK'lılar tarafından tehdit edilmeye devam ediyor.

PKK'nın hain saldırıları ve HDP'lilerin tehditlerine rağmen teröre karşı dik duruşunu sürdüren Güntepe twitter'dan kendisini tehdit edenlere tokat gibi yanıt verdi.


KAYMAKAM'DAN TOKAT GİBİ YANIT!

Güntepe, twitter hesabından "Beni sürekli suikastla tehdit edenler. Hala anlamadınız mı! Siz Dünya'ya Biz şehadete aşığız!" diye yazdı.

DERS GİBİ SÖZLER

Teröre karşı susanlara da ders gibi sözlerle seslenen Güntepe, "Hedef olmayalım' diye teröre karşı susanlar' dedi ve şöyle devam etti: Korkaklık hayatı uzatmayacağı gibi Cesaret de hayatı kısaltmayacaktır! Ömrü veren Allah'tır."

HENDEKÇİ BELEDİYEYE DERS

Güntepe, sokak teröristlerinin kapattığı yolu açmayan HDP'li belediyeye resmi yazı göndererek, "Derhal iş makinelerinizle yolu açın aksi takdirde araçlarınıza el konulacaktır" demişti.

PKK'NIN 'ÇIKAMAZSINIZ' DEDİĞİ TEPELERE ÇIKMIŞTI

Beytüşşebap Kaymakamı Güntepe, daha önce PKK'nın 'çıkılamaz' dediği tepeye Hakim, Savcı ve Komutanlarla birlikte çıkmıştı.

Güntepe, twitter hesabından tepede çekilen fotoğrafları bu mesajla paylaşmıştı: 'Karayılan'ın çıkamazsınız dediği yere Hakim-Savcı-Komutanlarımız hep beraber çıktık. Hepimiz ordaydık. Kardeşlik selfimiz! Beytüşşebap için Burdayız! Dimdik ayaktayız! Bu güzel topraklara Huzuru biz getireceğiz!'

Star.com.tr

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Beytüşşebap Kaymakamı Kadir Güntepe'den PKK tehditlerine anlamlı yanıt!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz