CHP'de kazan kaynıyor!

CHP'nin başına geldiği günden beri onlarca skandala imza atan, parti içinde kendisine muhalif tüm sesleri keserek partiden ihraç eden Kemal Kılıçdaroğlu hakkında yapılan bir anket, "demokrasi" kavramının arkasına sığınıp nasıl dikta bir sistemin kurulacağını gözler önüne serdi.

Giriş Tarihi: 4.2.2016 14:21 Güncelleme Tarihi: 4.2.2016 14:30
CHP'de kazan kaynıyor!

2010 yılında bir kaset skandalı ile CHP'nin başına geldikten sonra büyük bir tasviye hareketi başlatan Kemal kılıçdaroğlu, ilk etapta FETÖ ile işbirlii yapılmasını kabul etmeyen isimlerin bağını partiden kopardı.

"CEMAAT İLE İTTİFAK YAPTIK"

CHP'nin Kılıçdaroğlu ile beraber Gülen Cemaati ile yaptığı ittifaka itiraz ettiği için partiden ihraç edilen Birgül Ayman Güler, "Ne kadar parti yönetimimiz inkar etse de çok açık şekilde 30 Mart seçimlerinde bir ittifak yaptık. Cemaat ile ittifak yaptık." demişti.

KEMAL KILIÇDAROĞLU CHP'Yİ NASIL TEKELİNE ALDI?

Kemal Kılıçdaroğlu'nun Birgül Ayman Güler ile başlayan tasviye çalışmaları hızını kesmeden sürdürdü. A Haber'in hazırladığı video haber, Kemal Kılıçdaroğlu'nun geldiği günden beri 93 yıllık partiyi nasıl kendi tekeline aldığını adım adım gözler önüne seriyor

İşte o video;

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
CHP'de kazan kaynıyor!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz