‘Karınla evleneceğim’ sözü çılgına çevirdi, katliam yaptı!

Yusuf Taş, eşi Tuğba dahil 9 kişiyi 1 gecede katletti. İddiaya göre cinayetleri kuzeni Turan Taş'ın "Siz boşandığınızda biz evleneceğiz" dedikten sonra işledi. Silah seslerinin duyulmaması için de motosikleti çalışır vaziyette bıraktı...

Giriş Tarihi: 7.2.2016 12:15
‘Karınla evleneceğim’ sözü çılgına çevirdi, katliam yaptı!

Gaziantep'te boşanmak isteyen eşi ile 8 yakınını öldüren, akrabalarını da ölümle tehdit eden Yusuf Taş'ın kırmızı bir motosikletle dolaştığı belirlendi. Katliamın detayları da ortaya çıktı. İddiaya göre, Taş evliliklerinin ikinci yılından itibaren eşinden kuşkulanmaya ve kıskançlık krizlerine girmeye başladı. Genç kadının hayatı bu nedenle kabusa döndü. Kocasının şüpheleri ve uyguladığı şiddete dayanamayan Tuğba Taş memleketine döndü. Teyzesine yerleşti. Kıskançlığını yenmek için psikolojik tedavi gören adam düzeldiğini söyleyerek eşini ikna etmek istedi.

'KARINLA EVLENECEĞİM'
Bu arada eşinin, kuzeni Turan Taş'la gönül ilişkisi olduğunu ve kendisinden boşanarak onunla evleneceği yönünde dedikodular duyan adam, Gaziantep'e gitti. İddiaya göre Yusuf Taş'ı arayan Turan Taş, "Siz boşandığınızda biz evleneceğiz" dedi. Bu sözlerle çılgına dönen adam, görüşmek için eşini aradı. Ardından eşi kendisini Turan'ın telefonundan aradı. İyice sinirlenen adam, görüşmeye gittiğinde aynı şahısla karşılaşınca evdekileri öldürdü. Daha sonra Turan Taş'ın baba evine gitti. Komşuların silah sesini duymaması için motosikleti yüksek devirle çalışır vaziyette bıraktı. Eve girip 2'inci katliamı yaptı.

TOPRAĞA VERİLDİLER
Yusuf Taş, eşi Tuğba ile evlenmek isteyen ve gönül ilişkisi olduğu öne sürülen aynı zamanda amcasının oğlu olan Turan Taş'ın baba evine gitti. 5 kişiyi öldürdü. Öte yandan, ölenlerden 5'i Sam mahallesinde, 3'ü Yeşilkent mezarlığında, biri de Uğurtepe köyünde toprağa verildi. Sam mahallesinde, Vali Ali Yerlikaya'nın da katıldığı törende her yerde aranan Yusuf Taş'ın olası bir saldırı ihtimaline karşı yoğun güvenlik önlemleri alındı.

STAR

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
‘Karınla evleneceğim’ sözü çılgına çevirdi, katliam yaptı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz