İzmir'de hakim PKK yandaşı avukatları susturdu!

İzmir Adliyesi C Blok kapısı önünde, Cizre'de devam eden sokağa çıkma yasağını protesto eden PKK yandaşı avukatların açıklaması devam ederken, İzmir 11'inci Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Hakim Erhan Atlı, "3 yaşındaki çocuklar, polisler ve asker öldürülüyor. PKK'ya neden tepki vermiyorsunuz? PKK'nın maşası olmayın" dedi.

Giriş Tarihi: 9.2.2016 17:27 Güncelleme Tarihi: 9.2.2016 17:39
İzmir'de hakim PKK yandaşı avukatları susturdu!

Bayraklı'daki İzmir Adliyesi önünde PKK yandaşı Çağdaş ve Özgür Hukukçular Derneği üyesi avukatlar ile İnsan Hakları Derneği İzmir Şubesi tarafından ortak basın açıklaması yapıldı. Grup adına basın açıklamasını Avukat Erdoğan Akdoğdu yaptı.

"PKK'NIN MAŞASI OLMAYIN!"

Cizre'de PKK'ya karşı yürütülen operasyonları protesto eden grubun açıklaması devam ederken, İzmir 11'inci Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Hakim Erhan Atlı, merdivende, "3 yaşındaki çocuklar, polisler ve asker öldürülüyor. PKK'ya neden tepki vermiyorsunuz" diye seslendi. Atlı'ya avukatlar da tepki verdi. Erhan Atlı, korumasıyla birlikte otomobile binip, adliyeden ayrılırken de camı açıp, "PKK'nın maşası olmayın" diye konuştu. Atlı'nın bu sözlerine bazı avukatlar da karşılık verdi. Kısa süren gerginliğin ardından, grup alkışlarla basın açıklamasını tamamlayıp, dağıldı.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
İzmir'de hakim PKK yandaşı avukatları susturdu!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz