'Sadece elbisemdeki taşların değeri 50 bin lira'

Sanat müziğinin 'Diva'sı Bülent Ersoy, önceki gün Beyaz TV'deki 'Söylemezsem Olmaz' programında; 10 bin liraya elbise diktirdiği haberlerine ateş püskürdü: "Ben bu elbiseyi yılbaşı gecesi de giydim.

Giriş Tarihi: 10.2.2016 09:24 Güncelleme Tarihi: 10.2.2016 10:20
'Sadece elbisemdeki taşların değeri 50 bin lira'

O elbiseyi Sevil Doğruer'in dikip dikmediğini sordular; doğruladım. 'Takıları da Belçika'dan aldım' dedim. Onlar iki apartman fiyatı değerinde. Elbisemin üzerinde de 10 kilo Swarovski taş var. Sadece taşlar 50 bin lira ediyor zaten."

'KOTLA GELENE NE OKUYAYIM?'
Ölümünün birinci yılında Müzeyyen Senar'ı anan Ersoy şunları söyledi: "Şimdikilerin musiki bilgisi yok. Popüler olmak farklı, işi bilmek farklı. 'Popstar Alaturka' zamanında yanımda Serdar Ortaç var. 'Kürdi hicaz makamı okudum, nasıl?' diye sordu, 'Bu kürdili hicazkar değil; uşak makamı' dedim. 'Aa öyle mi; ben kürdi hicaz diye okudum' dedi. 'Ben 150 eser biliyorum' diyorlar. TRT repertuvarında 52 bin eser var; 150 eser bilseniz ne olur?" Kendisini dinlemeye gidenlerin kıyafetlerini de eleştiren Ersoy, "Şişli'de bir gazinoya bir profesör eşiyle geldi. O kadar kötü oldum ki, Maksim gözümün önüne geldi. Tüm vefat eden önemli sanatçılar ve o ihtişam aklıma geldi. Ama şimdi beni izlemeye lastik ayakkabı, kot pantolonla geliyorlar; ben onlara ne okuyacağım ki" diye konuştu. Gülşen'in sesini beğendiğini de söyleyen Ersoy, "Gülşen çok güzel bir eser hazırlayıp bana hediye etti. Hem de para bile almadı" dedi.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
'Sadece elbisemdeki taşların değeri 50 bin lira'
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz