FETÖ'nün Melek Anne yalanı!

Paralel Medya'nın bir yalanı daha ortaya çıktı. Zaman, Özgür Düşünce, Meydan gazetelerinin dün manşetten verdiği Melek İpek'in kayyum atanan 40 yıllık evi olarak bahsedilen Bebek'teki evin, misafirhane ve lojman olduğu belgelerle ortaya çıktı.

Giriş Tarihi: 12.2.2016 11:38
FETÖ'nün Melek Anne yalanı!

Bebek ve Ankara'daki evlerin Koza İpek Holding'e ait kayıtlarda, 'lojman, misafirhane ve temsili ağırlama' için tahsis edilen konut geçtiğini belirten Avukat Hasan Ölçer, "Bazı medya gruplarında farklı bir algı yaratılmak isteniyor. Her iki mülk şahsa ait olan mülkler değil. Şirket kayıtlarında olan, şirketin üzerinde gözüken mülklerdir. Bahsedildiği gibi, 'özel mülk' değildir. İddialarla ilgili saat 14.00'da belgeleriyle açıklamalar yapacağım" diye konuştu.

Her defasında mağdur edebiyatı yapan Paralel Medya'nın yayın organları Zaman, Özgür Düşünce ve Meydan gazeteleri dünkü sayılarında manşetten verdiği Melek İpek'in evine kayyum atandığı haberi yalan çıktı. SABAH'ın ulaştığı belgelerde Paralel Yapı'ya ait Koza İpek Holding'in firari Yönetim Kurulu Başkanı Akın İpek'in annesi Melek İpek'in, 40 yıllık evi olduğu söylenen evin, holding tarafından 2010 yılında misafirhane ve lojman olarak kullanılması kararlaştırıldığı yazıyor. Yönetim Kurulu adına Akın İpek, Cafer Tekin İpek ve Pelin Zenginer tarafından imzalanan kararda İstanbul'un en gözde semtlerinden Beşiktaş'a bağlı Bebek'te 67 pafta 1257 ada 132 parselde bulunan evin 'Şirket faaliyetleri doğrultusunda misafirhane olarak kullanılması' ifadeleri yer aldı.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ'nün Melek Anne yalanı!
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz