Bir olursak her şeyi başarırız

Yönetimin düzenlediği birlik yemeğinde konuşan Berat Albayrak, "Trabzon bir spor şehri. Tek eksik stattı. O da tamamlanıp birlik de sağlanırsa bu şehrin başaramayacağı şey yok" dedi. Süleyman Soylu da, "El birliği ve güç birliği ile başarıyı Trabzonspor'a getireceğiz" diye konuştu

Giriş Tarihi: 15.2.2016 09:34 Güncelleme Tarihi: 15.2.2016 10:42
Bir olursak her şeyi başarırız

Trabzonspor'da yönetim kurulunun daveti üzerine düzenlenen birlik toplantısı dün gerçekleştirildi. Toplantıya Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak ile Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu da katıldı. Bakan Berat Albayrak, Trabzon'a ayak basar basmaz ilk programının Trabzonspor olduğunu ifade ederek, "Başkanımız Trabzonspor'umuzun icraatlarından bahsederken ben de düşünüyorum, 'Bu sezon takımın durumu, önümüzdeki sezon durumu, tabi inşallah daha iyi olacak' diye. İnşallah bu toplantı Trabzonspor'un geleceği açısından çok güzel şeylere vesile olur" dedi.

Kabinede 5 Trabzonsporlu
Kabinede 5 tane Trabzonsporlu bakan olduğunu hatırlatan Albayrak, "Trabzon'un bir spor şehri olması için her şey var. Bir tek şey eksikti, o da Trabzon'a yakışır çok güzel bir stat. Stat da olduktan sonra gereken tek şey birlik ve beraberlik. 38 yaşında olan bir kardeşiniz, hemşehriniz, bakan dostunuz olarak, birliğe ve beraberliğe lütfen önem gösterelim. Bu şehir bir olduğunda başaramayacağı hiçbir şey yok" ifadelerini kullandı. Bakan Albayrak daha sonra stadın son durumu ile ilgili yetkililerden detaylı bilgi aldı.

Yardım etmek vazifemiz
Bakan Süleyman Soylu da, Trabzon şehri ve Trabzonspor kulübünün büyük hedeflerin şehri ve takımı olduğunu vurgulayarak, "Bugün bu bayrağı taşıyanlara yardımcı olmak bizim temel vazifemizdir" dedi. Trabzonspor'un sadece bir spor kulübü olmadığını kaydeden Soylu, şöyle devam etti: "Trabzonspor, spor kulübünün üzerinde çok büyük anlam taşıyan bir olgunun adıdır. Bir hedeftir, bir birlikteliktir, bir ihtiyaçtır. Elbirliği ve güç birliği ile başarıyı Trabzon'a ve Trabzonspor'a getirerek bunu sağlayacağımızı düşünüyorum."

Hemdiye Nine ile sohbet etti
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak dün Trabzon Valiliği'ni ziyareti sırasında kendisine çorap hediye eden koyu bir Trabzonspor taraftarı olan Hemdiye Nine ile de bir süre sohbet etti.

Yunus Emre SEL

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Bir olursak her şeyi başarırız
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz