Erkan'ın şartı var

Trabzonspor yönetiminin indirim teklifine, "Tamam ama geçmiş alacaklarım ödensin" cevabını veren Erkan Zengin istediğini aldı

Giriş Tarihi: 19.2.2016 08:42 Güncelleme Tarihi: 19.2.2016 09:14
Erkan'ın şartı var

Trabzonspor'da fedakarlık harekatı devam ediyor. Birçok futbolcu ile yapılan görüşmelerden olumlu sonuç çıkarken son olarak Erkan Zengin ve Sefa Yılmaz ile masaya oturuldu. Bu görüşmelerde Sefa Yılmaz indirim teklifini kabul ederken, Erkan Zengin ise toplantıda menajerinin de yer almasını istedi. Yönetimin onayının ardından taraflar buluştu ve yıldız futbolcu geçmişe dönük tüm alacaklarının ödenmesi durumunda indirimi kabul edeceğini dile getirdi. Bordo-mavili yönetim de Erkan Zengin'in bu talebine sıcak baktı.

'ÜSTÜME DÜŞENİ YAPTIM'
Önümüzdeki günlerde alacaklarının ödenmesinden sonra yeni sözleşmeye imza atacak olan Erkan, "Takım arkadaşlarımın birçoğunun bu fedakarlığı kabul ettiği ortamda ben de üzerime düşeni yaptım" dedi.

UEFA'YI PROJELER İKNA EDECEK

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Önder Bülbüloğlu, FFP koşullarını yerine getirmek için yürüttükleri programla ilgili 14 Mart'ta UEFA'ya sözlü savunma sunacak. Daha önce men cezası gelmesinin kaçınılmaz olduğunu açıklayan Bülbüloğlu, bunu para cezasına dönüştürmek için çalıştıklarını söyledi. Bülbüloğlu sözlü savunmasında özellikle Akyazı Stadı ve mevcut tesislerin Devlet Hava Meydanları'na devredilmesiyle ilgili hazırlanan ve kulübe önemli gelir getirecek olan projelerin üstünde duracak. Bu görüşmenin ardından UEFA'nın Trabzonspor hakkındaki kararının şekillenmesi bekleniyor.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Erkan'ın şartı var
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz