Acılar içinde

5 maçtır iğneyle sahaya çıkan Onur, ameliyat teklifini reddetmesiyle ilgili SABAH'a konuştu

Giriş Tarihi: 2.3.2016 09:04 Güncelleme Tarihi: 2.3.2016 09:11
Acılar içinde

Trabzonspor'da sağ dizinde menisküs yırtığı olmasına rağmen 5 maçtır iğneyle oynadığı ortaya çıkan Onur Kıvrak, kötü günleri atlatana kadar ameliyat olmayacağını söyledi. 5 yıl önce Kasımpaşa maçında sağ diz çapraz bağları kopunca, Amerika'da ameliyat olan Onur'un sağ dizindeki menisküs sorunu tekrarladı. Ameliyat teklifini reddeden kaptan Onur, SABAH'a yaptığı açıklamada, "Takım bu durumdayken ameliyat olup kenara çekilmek istemiyorum. Bacağım kopsa da oynayacağım. Üç maç kazanıp rahata erdikten sonra gereken neyse yapılır" diye konuştu.

2 YILDIZ 1 AY YOK

Bu sezon sakatlıklar nedeniyle başı çok ağrıyan Trabzonspor'da Mehmet Ekici ve Güray'ın sakatlıklarının 1 ay daha süreceği öğrenildi. Basın Sözcüsü Prof. Dr. Asım Örem, "Mehmet koşulara devam ediyor. Ama en az 1 aylık bir süresi daha var. Güray birkaç antrenmandır çalışıyor ama kolundaki sakatlığıyla ilgili 4 haftalık bir süreye ihtiyacı var" dedi.

SCOUT EKİBİ TAMAM


Trabzonspor futbolcu izleme ekibini kurduğunu resmi siteden açıkladı. Scout ekibinin 3 kişilik bir kadro ile idare edileceği belirtildi. Futbol Koordinatörü Yılmaz Büyükaydın ve Başkan Yardımcısı Nevzat Aydın'ın da görev aldığı ekip, 3 yurt dışı, 2 Süper Lig ve PTT 1. Lig, 4 altyapı ve bölgesel ligler olmak üzere toplam 12 kişiden oluştu. Scout ekibi, hem dünya futbolunu hem de kulüpteki değişimleri takip edecek.

SALİH'İN CADDESİ OLDU


G.Saray maçında hakem Deniz Ateş Bitnel'e kırmızı kart göstererek Trabzon'da sembol haline gelen Salih Dursun'un ismi bir caddeye verildi. Yomra İlçesi'nin Belediye Meclisi dün Salih'in isminin bir caddeye verilmesini onayladı. Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu, "Galatasaray maçında hakeme karşı haklı bir duruş sergilemişti. Olay ülkenin gündemini aşarak dünya gündemine oturmuştu. Biz de Liman bölgesine Salih Dursun Caddesi ismini verdik" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Acılar içinde
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz