FETÖ'nün tetikçisi kadın teröristi böyle savunmuş

Fetullahçı Terör Örgütü’nün tetikçisi Cumhuriyet, Bayrampaşa’da Çevik Kuvvet’e silahlı saldırıda bulunan DHKP/C militanı terörist Berna Yılmaz’ı günlerce savunduğu ortaya çıktı. Terörist kızı CHP’li milletvekilleri ile birlikte masum öğrenci gibi gösteren Cumhuriyet Gazetesi, devleti de sert şekilde suçlamıştı.

Giriş Tarihi: 3.3.2016 15:51 Güncelleme Tarihi: 3.3.2016 15:59
FETÖ'nün tetikçisi kadın teröristi böyle savunmuş

DHKP/C militanları tarafından Bayrampaşa'da gerçekleştirilen silahlı saldırı FETÖ medyası skandalını daha ortaya çıkardı. Fetullahçı Terör Örgütü'nün tetikçisi Cumhuriyet, Bayrampaşa'da Çevik Kuvvet'e silahlı saldırıda bulunan DHKP/C militanı terörist Berna Yılmaz'ı günlerce savunduğu ortaya çıktı. Terörist kızı CHP'li milletvekilleri ile birlikte masum öğrenci gibi gösteren Cumhuriyet Gazetesi, devleti de sert şekilde suçlamıştı.

TAHRİK EDİCİ BAŞLIKLA YAYINLADILAR

"Yüreğiniz yetiyorsa bu mektuba cevap verin" başlıklı haberde DHKP/C militanını masum bir öğrenci olarak gösteren Cumhuriyet gazetesi, parasız eğitim istediği için dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı üzerine tutuklandığı iftirasını atıyor! Terörist Berna Yılmaz'ın doğrudan Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef alan mektubuna geniş yer ayıran Cumhuriyet, terörist kızı "tutsak" ilan ediyor.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
FETÖ'nün tetikçisi kadın teröristi böyle savunmuş
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz