Hedefleri Olimpiyatlar…

Trakya Birlik’in bayanları güreşin en büyüğü oldu

Giriş Tarihi: 4.3.2016 14:59 Güncelleme Tarihi: 4.3.2016 15:48
Hedefleri Olimpiyatlar…

Daha önce 74 puanla Türkiye Serbest Güreş Şampiyonası'nda birincilik kürsüsüne çıkan Trakya Birlik Kadınlar Güreş Takımı, Ordu'daki U 23 Türkiye Serbest Güreş Şampiyonası'nda da kürsüye çıktı.

Trakya Birlik Kadınlar Güreş Takımı Türkiye'nin 1 numarası oldu. Ordu'da yapılan U23 Türkiye Serbest Güreş Şampiyonası'nda Büyük bayanlar kategorisinde takım halinde 70 puan toplayan Trakya Birlik birincilik kürsüsüne çıkarak Türkiye'nin en büyüğü oldu. Türkiye Serbest Güreş Şampiyonası'nda da 74 puanla takım halinde birinci olduklarını hatırlatan Trakya Birlik Spor Kulübü Başkanı Önder Yücel, "İkinci kez Türkiye Şampiyonluğu mutluluğunu bize tattıran tüm takıma teşekkür ediyorum. Hedefimiz Edirne'ye Olimpiyat madalyası getirmek. Bu amaçla çok çalışıyoruz. Güreşçilerimize güveniyorum bize bu mutluluğu da tattıracaktırlar" diye konuştu.

Trakya Birlik Yönetim Kurulu Üyeleri ve Trakya Birlik Genel Müdürü Adnan Tekçe'nin desteği ile takımın başarılara koştuğunu hatırlatan Önder Yücel, "Başarılara imza atmamızı sağlayan Baş Antrenör Habil Kara,Yardımcı Antrenörler Aziz Özcan,Turhan Arslantürk ve Tamer Ergül ile bizlerden desteğini hiçbir zaman esirgemeyen Edirne Gençlik Hizmetleri Spor Müdürü Serhat Ocak'a teşekkür ederim. Onların desteği ile iddia ediyorum bu takım bu kente Olimpiyat madalyası getirecek" açıklamasını yaptı.

BİZE ULAŞIN
ARKADAŞINA GÖNDER
Hedefleri Olimpiyatlar…
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz